Tarten
Posted: 13:27 24. Mar 2012
Asi se pokazila perzistence, klonuje se Hamor na koni a Tartenský jezdec. Aji drakobijci... prakticky všechny bojové jednotky tam stojí asi 4x namačkaný na sebe 
jen 4x?Nalkanar wrote:Asi se pokazila perzistence, klonuje se Hamor na koni a Tartenský jezdec. Aji drakobijci... prakticky všechny bojové jednotky tam stojí asi 4x namačkaný na sebe
Bruciacullo wrote: jen 4x?to je divne bejvavali i 6x ... to se spraví a v novém updatu už bude klid
aha... tak jo no...Bruciacullo wrote:Bruciacullo wrote: jen 4x?to je divne bejvavali i 6x ... to se spraví a v novém updatu už bude klid