Page 1 of 1

Tarten

Posted: 13:27 24. Mar 2012
by Nalkanar
Asi se pokazila perzistence, klonuje se Hamor na koni a Tartenský jezdec. Aji drakobijci... prakticky všechny bojové jednotky tam stojí asi 4x namačkaný na sebe :mrgreen:

Re: Tarten

Posted: 17:22 24. Mar 2012
by Bruciacullo
Nalkanar wrote:Asi se pokazila perzistence, klonuje se Hamor na koni a Tartenský jezdec. Aji drakobijci... prakticky všechny bojové jednotky tam stojí asi 4x namačkaný na sebe :mrgreen:
jen 4x? :( to je divne bejvavali i 6x ... to se spraví a v novém updatu už bude klid

Re: Tarten

Posted: 21:16 30. Mar 2012
by Thuereg
Ten tarten máte nějakej rozbitej porád..... teda myslim spawn npc a ne tarten. všecko top tam jě taký nějaký čtyřikrát

Re: Tarten

Posted: 21:18 30. Mar 2012
by Bruciacullo
Bruciacullo wrote: jen 4x? :( to je divne bejvavali i 6x ... to se spraví a v novém updatu už bude klid

Re: Tarten

Posted: 12:26 31. Mar 2012
by Thuereg
Bruciacullo wrote:
Bruciacullo wrote: jen 4x? :( to je divne bejvavali i 6x ... to se spraví a v novém updatu už bude klid
aha... tak jo no...

Re: Tarten

Posted: 08:43 01. Apr 2012
by Bruciacullo
Tak tarten už je spravený. A Theureg může zase nosit baliky :mrgreen: :twisted: