tajemne strelecka podpora – pripominky a namety
Posted: 23:31 28. Mar 2012
asi mam v posledni dobe smulu na agresivni npc co mi postavu pravidelne zabijeni, tak me berte s rezervou :o) info co tady davam je z pohledu postavy strelce 14-19 urovne
vetsina expovych npc ma redukce zraneni bez ohledu na druh zraneni a okouzleni zbrane: silakovi redukce 5-10 moc nevadi, strelec breci kdyz honi jedno npc po lokaci nekolik minut realu aby ho uzuzlal po par hp. cerny les –medvedi a vlci, kryn - ledni medove. spousta dalsich npc ma srazeni, jedy, ability utoky s hodem na vuli nebo vydrz. oboje je pro strelce vrazedny. jen par npc ma hody zamereny na obratnost – pavouci s pavucinovou siti ale ti maji jeste jed, eteri se zapletenim co snizuje OC porad a pomali neprustrelni stromomori. :o)
presileny npc proti expum z nich: ledovi medove- prostrelit ledniho medveda lvl 16 strelcem jde hodne ztuha, zkriplit ho uderem do nohy skoro nejde. Muzete prosim zkusit jaky lvl strelce je schopny se s lednim medou vyporadat a jaky pak dostane expy kdyz uz to stihne? Medvedi vseobecne zesilili ale ti ledovi jsou zabijaci. Podobne silny je divocak okolo hlavniho mesta a lesu ivory ale pro lowliky: silny utok dost hp pritom mizerny expy.
lokace pro strelce zabijacky: Snad jen v elfii je vic lokaci kde je dost prostoru a zaroven npc na loveni. Zbytek npc na expy je v dungach odhadem tak 90%. V chodbach strelec vystreli jednou a ma npc na sobe. za ten jeden vystrel strelec npc za vic jak 2 expy nezabije. I kdyz mi terka beha jak maratonec tak staci maly zalagovani nebo bug nwn (npc je neviditelny) – a je problem s resenim u dabla. Nalakavam npc jak to jde ale dost lokaci ma npc na takovym chumlu ze nejde zadny nebo vsichni. par lokaci ma npc co vidi primo na prechod to je pak postava bez sance – utoci na ni jeste nez se nacte lokace: brouci jeskyne obe patra a hlavni mistnost s kralovnou, jeskyne pravekych vlku, cerny les haj se stromomory, pavouci v beldu, ruiny u ivory. pro strelce je nebezpecna i skupina ne moc obtiznych npc – strelec nema na strileni sekacek takze za 1 kolo sunda jen 1 npc a ne vic. lokaci kde je 1 npc a pak nic moc neni. :oD
lokacepro strelce prijemny: napada me jen dve kde to maji tanci horsi jak strelci – jeskyne brouku kyselacu a cerny les se stromomory. Brouky sikovny strelec ustrili na dalku a stromomor je pomaly tak mu utece.
zisk penez: kdybych mel novou postavu strelce na lvl 14-19 (nemel stahovani 70+ a nevedel kam jit) tak nvm jak by prezila nebo nasetrila na vybavu – za leceni utracim stejne jak tank vepredu – npc se nedostanou tak casto na telo ale kdyz tak tim vic to boli kdyz nemam redukce zraneni jak tanci s brncem. Jasne da se to resit baliky a cilenym lovem npc na kuze – s tim supr stahovanim je kuze yetiu za 300 zlatek. Muzete ale prosim srovnat jak moc si vydelava strelec proti plechovce? S tim ze je jeste omezeni na nosnost. spousta npc nema zadny penize nebo trofej - cerny les je priklad. na prachy je super zabijet bazilisky - tam je trofej za 700 proti kuzi z medveda ledniho za 300 a bazilisek jde sestrelit o dost lip jak bily meda.
hratelnost: na serveru mam postavu strelce pres 4 roky, pred vic jak rokem jsem musel dat relevel z 27 urovne na 10 – postava ktera prezivala pred vsim orezavanim nemohla prezit po nem. s buildem mi pomohl kamrad a tak po relevelu jsem mel na 13 urovni obranu co predtim ma postava na lvl 27. kdyz je muj strelec v parte tak vetsinou prezije :o) ale parta neni vzdycky. co delat sam? Plechovku hrat ne – terka mi prirostla povahou. za napady jak zlepsit skore thalie:terka budu moc rad. za zamysleni nad plechovkovym setingem budu jeste radeji :oD
vetsina expovych npc ma redukce zraneni bez ohledu na druh zraneni a okouzleni zbrane: silakovi redukce 5-10 moc nevadi, strelec breci kdyz honi jedno npc po lokaci nekolik minut realu aby ho uzuzlal po par hp. cerny les –medvedi a vlci, kryn - ledni medove. spousta dalsich npc ma srazeni, jedy, ability utoky s hodem na vuli nebo vydrz. oboje je pro strelce vrazedny. jen par npc ma hody zamereny na obratnost – pavouci s pavucinovou siti ale ti maji jeste jed, eteri se zapletenim co snizuje OC porad a pomali neprustrelni stromomori. :o)
presileny npc proti expum z nich: ledovi medove- prostrelit ledniho medveda lvl 16 strelcem jde hodne ztuha, zkriplit ho uderem do nohy skoro nejde. Muzete prosim zkusit jaky lvl strelce je schopny se s lednim medou vyporadat a jaky pak dostane expy kdyz uz to stihne? Medvedi vseobecne zesilili ale ti ledovi jsou zabijaci. Podobne silny je divocak okolo hlavniho mesta a lesu ivory ale pro lowliky: silny utok dost hp pritom mizerny expy.
lokace pro strelce zabijacky: Snad jen v elfii je vic lokaci kde je dost prostoru a zaroven npc na loveni. Zbytek npc na expy je v dungach odhadem tak 90%. V chodbach strelec vystreli jednou a ma npc na sobe. za ten jeden vystrel strelec npc za vic jak 2 expy nezabije. I kdyz mi terka beha jak maratonec tak staci maly zalagovani nebo bug nwn (npc je neviditelny) – a je problem s resenim u dabla. Nalakavam npc jak to jde ale dost lokaci ma npc na takovym chumlu ze nejde zadny nebo vsichni. par lokaci ma npc co vidi primo na prechod to je pak postava bez sance – utoci na ni jeste nez se nacte lokace: brouci jeskyne obe patra a hlavni mistnost s kralovnou, jeskyne pravekych vlku, cerny les haj se stromomory, pavouci v beldu, ruiny u ivory. pro strelce je nebezpecna i skupina ne moc obtiznych npc – strelec nema na strileni sekacek takze za 1 kolo sunda jen 1 npc a ne vic. lokaci kde je 1 npc a pak nic moc neni. :oD
lokacepro strelce prijemny: napada me jen dve kde to maji tanci horsi jak strelci – jeskyne brouku kyselacu a cerny les se stromomory. Brouky sikovny strelec ustrili na dalku a stromomor je pomaly tak mu utece.
zisk penez: kdybych mel novou postavu strelce na lvl 14-19 (nemel stahovani 70+ a nevedel kam jit) tak nvm jak by prezila nebo nasetrila na vybavu – za leceni utracim stejne jak tank vepredu – npc se nedostanou tak casto na telo ale kdyz tak tim vic to boli kdyz nemam redukce zraneni jak tanci s brncem. Jasne da se to resit baliky a cilenym lovem npc na kuze – s tim supr stahovanim je kuze yetiu za 300 zlatek. Muzete ale prosim srovnat jak moc si vydelava strelec proti plechovce? S tim ze je jeste omezeni na nosnost. spousta npc nema zadny penize nebo trofej - cerny les je priklad. na prachy je super zabijet bazilisky - tam je trofej za 700 proti kuzi z medveda ledniho za 300 a bazilisek jde sestrelit o dost lip jak bily meda.
hratelnost: na serveru mam postavu strelce pres 4 roky, pred vic jak rokem jsem musel dat relevel z 27 urovne na 10 – postava ktera prezivala pred vsim orezavanim nemohla prezit po nem. s buildem mi pomohl kamrad a tak po relevelu jsem mel na 13 urovni obranu co predtim ma postava na lvl 27. kdyz je muj strelec v parte tak vetsinou prezije :o) ale parta neni vzdycky. co delat sam? Plechovku hrat ne – terka mi prirostla povahou. za napady jak zlepsit skore thalie:terka budu moc rad. za zamysleni nad plechovkovym setingem budu jeste radeji :oD