Page 1 of 1

balíky do Tartenu

Posted: 10:10 29. Mar 2012
by Diemo
Ahoj, chci se zeptat jak to je....:-)moje zena odvazela balik pro velitele strazi. Bylo jich tam 5, ale ani jeden s ni nechtel mluvit:-). Jsou behem dostavby Tartenu baliky off? :biggrin: Treba to tu nekdo psal, ale bohuzel jsem si nevsiml, dik za odpoved.

Re: balíky do Tartenu

Posted: 10:11 29. Mar 2012
by Bruciacullo
skutečny velitel není z dispozici takže balíky nebrat do tartenu :)

Re: balíky do Tartenu

Posted: 12:20 29. Mar 2012
by -darkvision-
Pokad je balík pro někoho z hospody v Tartenu, tka je brát můžete. Ty stále fungují :wink:

Re: balíky do Tartenu

Posted: 12:23 29. Mar 2012
by Nalkanar
Tarten byl už předělaný a změněný oproti původní verze od někoho z drowů *koukne na darka* takže má pravdu spíše Galli ;)

Re: balíky do Tartenu

Posted: 12:39 29. Mar 2012
by Miell
Bruciacullo wrote:skutečny velitel není z dispozici takže balíky nebrat do tartenu :)
Prostě to berte nějakou dobu jako fakt.. velitel má moc práce na to, aby vysedával v hospodě :ewink:

Re: balíky do Tartenu

Posted: 14:27 29. Mar 2012
by rosnicka
jelikoz jsem mela cestu pres tarten tak do hospody se nedostanete, je uzavrena.. to asi aby vojaci si moc neprihybali a byli ve stredu kdyby nahodou to tam chtel nekdo napadnout.

Re: balíky do Tartenu

Posted: 15:25 29. Mar 2012
by Bruciacullo
veskutečnosti však pro to že hostinec se přestavuje... což naznačuje lešení kolem budovy ;)

Re: balíky do Tartenu

Posted: 20:16 29. Mar 2012
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Tarten byl už předělaný a změněný oproti původní verze od někoho z drowů *koukne na darka* takže má pravdu spíše Galli ;)
Bylo mi řečeno zeshora, abych Tavernu nechal. Právě kvůli balíkům. Proto jsem do ní nezasahoval.
Je pravdou, že kdysi jsem hrával na povrchu, ale že jsou i balíky pro velitele stráží mě nenapadlo.

Ospravedlňuji se tedy. :oops:

Edit to Bruci: Pozor, část lešení tam byla i před rekonstrukcí. :)

Re: balíky do Tartenu

Posted: 20:23 29. Mar 2012
by Bruciacullo
Ja pozoruju že maš tendenci se vždycky ospravedlnovat aniz by o tobe byla rec :wall: :wink: ted uz je tam lešení víc a bude ho ještě víc v dalším updatu

Re: balíky do Tartenu

Posted: 09:37 30. Mar 2012
by -darkvision-
Bruciacullo wrote:Ja pozoruju že maš tendenci se vždycky ospravedlnovat aniz by o tobe byla rec :wall: :wink: ted uz je tam lešení víc a bude ho ještě víc v dalším updatu
No pokad mě Nalk zmíní ve svém příspěvku, tak si myslím, že řeč o mě byla.
A uvádím to jen na pravou míru, protože lidská domýšlivost je svině.

Co se týče lešení, uvedl jsem jen svůj názor. Pokad Tavernu opravujete a není do ní přístup, to jak jistě víš, jde už mimo me. :)

Re: balíky do Tartenu

Posted: 10:06 30. Mar 2012
by Bruciacullo
Pak si pořádně přečti co nalk psal :) Reagoval až po tom co jsi napsal ty a říkal tím: Rozhodně to není tak jak jsi to udělal ty protože už je to dávno předělané.. ;)

Lidská vztahovačnost je svině...

Re: balíky do Tartenu

Posted: 10:25 30. Mar 2012
by Diemo
no tak dekuju za odpoved:-) na pokracovani si zalozte svuj topic :D

Re: balíky do Tartenu

Posted: 10:33 30. Mar 2012
by -darkvision-
Bruciacullo wrote:Pak si pořádně přečti co nalk psal :) Reagoval až po tom co jsi napsal ty a říkal tím: Rozhodně to není tak jak jsi to udělal ty protože už je to dávno předělané.. ;)

Lidská vztahovačnost je svině...
Čímž jsem vlastně uvedl na pravou míru to, že pokad já to udělal nějak - aby byl provoz zachován - tak vy jste to upravili tak, že nejdou balíky ani do hospody již.

Tím jsem tedy, doufám vyvrátil domněnky, že by to byla má práce :D

Protože všichni víme, jak se povrchnani dívaj na podtemnany, asi proto jsem měl potřebu to okomentovat. :wink:

Re: balíky do Tartenu

Posted: 10:37 30. Mar 2012
by Prasokralik
Může ti to bejt jedno když už nehrajete ne? :P

Re: balíky do Tartenu

Posted: 10:38 30. Mar 2012
by Bruciacullo
No dívaj se na ně pěkně z patra :mrgreen: holt jste měli hrát v nějake nebeské sféře.. pak by jste měli nadhled... :twisted: