Page 1 of 1
balíky do Tartenu
Posted: 10:10 29. Mar 2012
by Diemo
Ahoj, chci se zeptat jak to je....:-)moje zena odvazela balik pro velitele strazi. Bylo jich tam 5, ale ani jeden s ni nechtel mluvit:-). Jsou behem dostavby Tartenu baliky off?

Treba to tu nekdo psal, ale bohuzel jsem si nevsiml, dik za odpoved.
Re: balíky do Tartenu
Posted: 10:11 29. Mar 2012
by Bruciacullo
skutečny velitel není z dispozici takže balíky nebrat do tartenu

Re: balíky do Tartenu
Posted: 12:20 29. Mar 2012
by -darkvision-
Pokad je balík pro někoho z hospody v Tartenu, tka je brát můžete. Ty stále fungují

Re: balíky do Tartenu
Posted: 12:23 29. Mar 2012
by Nalkanar
Tarten byl už předělaný a změněný oproti původní verze od někoho z drowů *koukne na darka* takže má pravdu spíše Galli

Re: balíky do Tartenu
Posted: 12:39 29. Mar 2012
by Miell
Bruciacullo wrote:skutečny velitel není z dispozici takže balíky nebrat do tartenu

Prostě to berte nějakou dobu jako fakt.. velitel má moc práce na to, aby vysedával v hospodě

Re: balíky do Tartenu
Posted: 14:27 29. Mar 2012
by rosnicka
jelikoz jsem mela cestu pres tarten tak do hospody se nedostanete, je uzavrena.. to asi aby vojaci si moc neprihybali a byli ve stredu kdyby nahodou to tam chtel nekdo napadnout.
Re: balíky do Tartenu
Posted: 15:25 29. Mar 2012
by Bruciacullo
veskutečnosti však pro to že hostinec se přestavuje... což naznačuje lešení kolem budovy

Re: balíky do Tartenu
Posted: 20:16 29. Mar 2012
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Tarten byl už předělaný a změněný oproti původní verze od někoho z drowů *koukne na darka* takže má pravdu spíše Galli

Bylo mi řečeno zeshora, abych Tavernu nechal. Právě kvůli balíkům. Proto jsem do ní nezasahoval.
Je pravdou, že kdysi jsem hrával na povrchu, ale že jsou i balíky pro velitele stráží mě nenapadlo.
Ospravedlňuji se tedy.
Edit to Bruci: Pozor, část lešení tam byla i před rekonstrukcí.

Re: balíky do Tartenu
Posted: 20:23 29. Mar 2012
by Bruciacullo
Ja pozoruju že maš tendenci se vždycky ospravedlnovat aniz by o tobe byla rec

ted uz je tam lešení víc a bude ho ještě víc v dalším updatu
Re: balíky do Tartenu
Posted: 09:37 30. Mar 2012
by -darkvision-
Bruciacullo wrote:Ja pozoruju že maš tendenci se vždycky ospravedlnovat aniz by o tobe byla rec

ted uz je tam lešení víc a bude ho ještě víc v dalším updatu
No pokad mě Nalk zmíní ve svém příspěvku, tak si myslím, že řeč o mě byla.
A uvádím to jen na pravou míru, protože lidská domýšlivost je svině.
Co se týče lešení, uvedl jsem jen svůj názor. Pokad Tavernu opravujete a není do ní přístup, to jak jistě víš, jde už mimo me.

Re: balíky do Tartenu
Posted: 10:06 30. Mar 2012
by Bruciacullo
Pak si pořádně přečti co nalk psal

Reagoval až po tom co jsi napsal ty a říkal tím: Rozhodně to není tak jak jsi to udělal ty protože už je to dávno předělané..
Lidská vztahovačnost je svině...
Re: balíky do Tartenu
Posted: 10:25 30. Mar 2012
by Diemo
no tak dekuju za odpoved:-) na pokracovani si zalozte svuj topic

Re: balíky do Tartenu
Posted: 10:33 30. Mar 2012
by -darkvision-
Bruciacullo wrote:Pak si pořádně přečti co nalk psal

Reagoval až po tom co jsi napsal ty a říkal tím: Rozhodně to není tak jak jsi to udělal ty protože už je to dávno předělané..
Lidská vztahovačnost je svině...
Čímž jsem vlastně uvedl na pravou míru to, že pokad já to udělal nějak - aby byl provoz zachován - tak vy jste to upravili tak, že nejdou balíky ani do hospody již.
Tím jsem tedy, doufám vyvrátil domněnky, že by to byla má práce
Protože všichni víme, jak se povrchnani dívaj na podtemnany, asi proto jsem měl potřebu to okomentovat.

Re: balíky do Tartenu
Posted: 10:37 30. Mar 2012
by Prasokralik
Může ti to bejt jedno když už nehrajete ne?

Re: balíky do Tartenu
Posted: 10:38 30. Mar 2012
by Bruciacullo
No dívaj se na ně pěkně z patra

holt jste měli hrát v nějake nebeské sféře.. pak by jste měli nadhled...
