posilani predmetu po pm pro dm
Posted: 22:28 06. Apr 2012
Zdar
prosim poradte mi.
Nevim jak poslat item do hry udelajnej v toolu. S Mayou jsem domluvenej ze mi vrati sekeru, ktera se mi ztratila v trezoru.
a ted k problemu.
Udelal jsem identickou v toolu a snazil sem se to poslat. Postupoval jsem podle navodu. Ale nedari se mi to poslat po pm. Vdycky to pise ze dana koncovka neni povolena. (nejdriv bic. pak i zip.)
co delam spatne?
diky za radu
huhulak
prosim poradte mi.
Nevim jak poslat item do hry udelajnej v toolu. S Mayou jsem domluvenej ze mi vrati sekeru, ktera se mi ztratila v trezoru.
a ted k problemu.
Udelal jsem identickou v toolu a snazil sem se to poslat. Postupoval jsem podle navodu. Ale nedari se mi to poslat po pm. Vdycky to pise ze dana koncovka neni povolena. (nejdriv bic. pak i zip.)
co delam spatne?
diky za radu
huhulak