Page 1 of 1

posilani predmetu po pm pro dm

Posted: 22:28 06. Apr 2012
by huhulak
Zdar
prosim poradte mi.
Nevim jak poslat item do hry udelajnej v toolu. S Mayou jsem domluvenej ze mi vrati sekeru, ktera se mi ztratila v trezoru.
a ted k problemu.
Udelal jsem identickou v toolu a snazil sem se to poslat. Postupoval jsem podle navodu. Ale nedari se mi to poslat po pm. Vdycky to pise ze dana koncovka neni povolena. (nejdriv bic. pak i zip.)
co delam spatne?
diky za radu
huhulak

Re: posilani predmetu po pm pro dm

Posted: 22:32 06. Apr 2012
by Nalkanar
Vše děláš správně, jenomže PMka nepodporují tyhle formáty. Musíš zabalený soubor uložit někam jinam (uloz.to letecká pošta ... apod.) a poslat DMku v PMku odkaz.

Re: posilani predmetu po pm pro dm

Posted: 22:43 06. Apr 2012
by huhulak
Nalkanar wrote:Vše děláš správně, jenomže PMka nepodporují tyhle formáty. Musíš zabalený soubor uložit někam jinam (uloz.to letecká pošta ... apod.) a poslat DMku v PMku odkaz.

aha diky

Re: posilani predmetu po pm pro dm

Posted: 22:48 06. Apr 2012
by de Aers
A nebo jednoduše po mailu :)