Page 1 of 2

Pitomý NWN

Posted: 01:20 09. Apr 2012
by Caehan
Tak jsem si naivně myslel, že NWN se řídí co do skillů stejnými pravidly, jako papírová verze D&D. Tzn. ze max. pro skill se zvedne o půl za každej level povolaní, co ho má jako cross-class skill. Hmm, chyba. Teď můžu vzít osm levelů AAcka a hodit je do koše, protože ten, kdo tuhle hru vyvíjel, měl divnej smysl pro humor, a já si vzal jeden level barda ve špatnou chvíli, vzhledem k tomuhle novému poznatku i blbě rozdělil skilly a neschovával si skill pointy na horší časy. Nechápejte mě blbě, problém začít znovu není, to bylinkaření přes 90% a crafty mě bude strašně bavit dohánět. :wall:

No, rád bych požádal o relevel, ale když jde i o pořadí úrovní, tak to budu chtít asi moc.

Pokud jste dočetli až sem, nejspíš nepotřebujete brýle... a také máte nejspíš příliš volného času.

Re: Pitomý NWN

Posted: 01:44 09. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
cross-class jsou dva body za jeden bod do skillu kazde dva levely, pocinaje prvnim levelem, s tim ze maximalni mozny pocet naklikatelnych cross-class bodu je roven polovine maximalne dosazitelnych bodu pokud nejedes cross-class, tuto hranici nelze presahnout a to i v pripade ze dosahnes one poloviny bodu drive, nez bys jich dosahnul naklikanim pouze cross-classoveho povolani.

Kdo to docet az sem se musi fakt nudit :D

Re: Pitomý NWN

Posted: 02:01 09. Apr 2012
by Derken-

Re: Pitomý NWN

Posted: 02:23 09. Apr 2012
by Caehan
Eh. Vedle a vedle, protože dvojpovolání, ale dík za snahu. I tak pořád stojí to, co mi na tom vadí.

Re: Pitomý NWN

Posted: 07:58 09. Apr 2012
by de Aers
Máš se informovat dopředu, když nemáš jistotu. Víš co znamená myslet ? :) (Nešiju do tebe, jen se tu zbytečně nečil. Za chvíli se probudí smečka rejpalů a budou se chtít nasnídat.)

Re: Pitomý NWN

Posted: 09:18 09. Apr 2012
by Caehan
Jsme ve fóru flames a já jsem rozmrzelý, přijde mi, že k tomu to fórum je, ne? Jen ať si rýpnou. Já jen říkám, že mi to docela vadí, ne že je to je Aersova chyba nebo tak něco. :)

Ohledně toho myšlení, to spíš neudělal někdo jiný, v NWN2 to mají prý už správně.

Re: Pitomý NWN

Posted: 09:40 09. Apr 2012
by de Aers
Tak hraj nwn 2 :)

Re: Pitomý NWN

Posted: 10:33 09. Apr 2012
by Caehan
To mi bylo jasný, že někdo napíše :D

Ne, spíš myslím, že přestanu hrát to první, vážně mě ta představa dělání toho celýho znova děsí. Minimálně na pár dní to nechci ano vidět. :)

Jak je to tady s předěláním postavy? To už DMka nedělají, ne? (myslím jako relevel)... jde alespoň požádat o znovuvytvoření postavy s tím, že mi zůstanou crafty a třeba i věci v trezoru?

Re: Pitomý NWN

Posted: 10:39 09. Apr 2012
by de Aers
Relevel tu je... ale vrátí ti pouze polovinu tvých expů.... Furt teda lepší než to ject celé od znova. :)

Re: Pitomý NWN

Posted: 10:42 09. Apr 2012
by KaTo
de Aers wrote:Relevel tu je... ale ...
Really?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=4446
edit: Opravena zahraniční gramatika.

Re: Pitomý NWN

Posted: 10:46 09. Apr 2012
by zachy
Pokud si chceš pořádně naplánovat postavu a né jen držet myšlenku a buildu v hlavě, doporučuju stáhnout si modul, kde si můžeš naklikat level postavy,
jediný problém je se subrasami, které mají ochlup změněné skilly a staty.
U těch doporučuju vytvořit si na Thalii lvl1 postavu, exportnout a pak můžeš čarovat :)
(Některé subrasy se ovšem ani do modulu nepřihlásí (Hiran, Hakavarn a tuším i kobold))

Novice-To-Epic-Character-Maker si můžeš zkusit stáhnout zde:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=mo ... il&id=3705

Re: Pitomý NWN

Posted: 10:46 09. Apr 2012
by de Aers
KaTo wrote:
de Aers wrote:Relevel tu je... ale ...
Really?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=4446
Tak byl no :)

Re: Pitomý NWN

Posted: 11:01 09. Apr 2012
by Koninho87
Na myšlení jsme tady my :D

Re: Pitomý NWN

Posted: 11:09 09. Apr 2012
by de Aers
Koninho87 wrote:Na myšlení jsme tady my :D
No ty rozhodně néé, Drápale !

Re: Pitomý NWN

Posted: 11:16 09. Apr 2012
by Koninho87
de Aers wrote:
Koninho87 wrote:Na myšlení jsme tady my :D
No ty rozhodně néé, Drápale !
že ne?