Page 1 of 2
Pitomý NWN
Posted: 01:20 09. Apr 2012
by Caehan
Tak jsem si naivně myslel, že NWN se řídí co do skillů stejnými pravidly, jako papírová verze D&D. Tzn. ze max. pro skill se zvedne o půl za každej level povolaní, co ho má jako cross-class skill. Hmm, chyba. Teď můžu vzít osm levelů AAcka a hodit je do koše, protože ten, kdo tuhle hru vyvíjel, měl divnej smysl pro humor, a já si vzal jeden level barda ve špatnou chvíli, vzhledem k tomuhle novému poznatku i blbě rozdělil skilly a neschovával si skill pointy na horší časy. Nechápejte mě blbě, problém začít znovu není, to bylinkaření přes 90% a crafty mě bude strašně bavit dohánět.
No, rád bych požádal o relevel, ale když jde i o pořadí úrovní, tak to budu chtít asi moc.
Pokud jste dočetli až sem, nejspíš nepotřebujete brýle... a také máte nejspíš příliš volného času.
Re: Pitomý NWN
Posted: 01:44 09. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
cross-class jsou dva body za jeden bod do skillu kazde dva levely, pocinaje prvnim levelem, s tim ze maximalni mozny pocet naklikatelnych cross-class bodu je roven polovine maximalne dosazitelnych bodu pokud nejedes cross-class, tuto hranici nelze presahnout a to i v pripade ze dosahnes one poloviny bodu drive, nez bys jich dosahnul naklikanim pouze cross-classoveho povolani.
Kdo to docet az sem se musi fakt nudit

Re: Pitomý NWN
Posted: 02:01 09. Apr 2012
by Derken-
Re: Pitomý NWN
Posted: 02:23 09. Apr 2012
by Caehan
Eh. Vedle a vedle, protože dvojpovolání, ale dík za snahu. I tak pořád stojí to, co mi na tom vadí.
Re: Pitomý NWN
Posted: 07:58 09. Apr 2012
by de Aers
Máš se informovat dopředu, když nemáš jistotu. Víš co znamená myslet ?

(Nešiju do tebe, jen se tu zbytečně nečil. Za chvíli se probudí smečka rejpalů a budou se chtít nasnídat.)
Re: Pitomý NWN
Posted: 09:18 09. Apr 2012
by Caehan
Jsme ve fóru flames a já jsem rozmrzelý, přijde mi, že k tomu to fórum je, ne? Jen ať si rýpnou. Já jen říkám, že mi to docela vadí, ne že je to je Aersova chyba nebo tak něco.
Ohledně toho myšlení, to spíš neudělal někdo jiný, v NWN2 to mají prý už správně.
Re: Pitomý NWN
Posted: 09:40 09. Apr 2012
by de Aers
Tak hraj nwn 2

Re: Pitomý NWN
Posted: 10:33 09. Apr 2012
by Caehan
To mi bylo jasný, že někdo napíše
Ne, spíš myslím, že přestanu hrát to první, vážně mě ta představa dělání toho celýho znova děsí. Minimálně na pár dní to nechci ano vidět.
Jak je to tady s předěláním postavy? To už DMka nedělají, ne? (myslím jako relevel)... jde alespoň požádat o znovuvytvoření postavy s tím, že mi zůstanou crafty a třeba i věci v trezoru?
Re: Pitomý NWN
Posted: 10:39 09. Apr 2012
by de Aers
Relevel tu je... ale vrátí ti pouze polovinu tvých expů.... Furt teda lepší než to ject celé od znova.

Re: Pitomý NWN
Posted: 10:42 09. Apr 2012
by KaTo
de Aers wrote:Relevel tu je... ale ...
Real
ly?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=4446
edit: Opravena zahraniční gramatika.
Re: Pitomý NWN
Posted: 10:46 09. Apr 2012
by zachy
Pokud si chceš pořádně naplánovat postavu a né jen držet myšlenku a buildu v hlavě, doporučuju stáhnout si modul, kde si můžeš naklikat level postavy,
jediný problém je se subrasami, které mají ochlup změněné skilly a staty.
U těch doporučuju vytvořit si na Thalii lvl1 postavu, exportnout a pak můžeš čarovat

(Některé subrasy se ovšem ani do modulu nepřihlásí (Hiran, Hakavarn a tuším i kobold))
Novice-To-Epic-Character-Maker si můžeš zkusit stáhnout zde:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=mo ... il&id=3705
Re: Pitomý NWN
Posted: 10:46 09. Apr 2012
by de Aers
Tak byl no

Re: Pitomý NWN
Posted: 11:01 09. Apr 2012
by Koninho87
Na myšlení jsme tady my

Re: Pitomý NWN
Posted: 11:09 09. Apr 2012
by de Aers
Koninho87 wrote:Na myšlení jsme tady my

No ty rozhodně néé, Drápale !
Re: Pitomý NWN
Posted: 11:16 09. Apr 2012
by Koninho87
de Aers wrote:Koninho87 wrote:Na myšlení jsme tady my

No ty rozhodně néé, Drápale !
že ne?