Page 1 of 1

Můj veřejný klíč již někdo používá

Posted: 20:12 09. Apr 2012
by Testrat
Doufám, že jsem ve správné sekci. :)

Při zadávání klíče acc na webu mi to vypsalo hlášku, že můj klíč už někdo používá. Nikde na webu ani na fórku jsem nenašel řešení (třeba jen neumím hledat), tak se tedy ptám.
Registrace na webu je prý udělaná pro to, abysme nebyli překvapeni, že má někdo stejný klíč jako my. Chybí tam už ale věta, kde by se mluvilo o tom, co dělat pokud někdo stejný klíč má (nebo alespoň odkaz někam, kde je vysvětlen další postup).

Předem díky. :)
(A omlouvám se, jestli je to blbý dotaz. :) )

Re: Můj veřejný klíč již někdo používá

Posted: 20:23 09. Apr 2012
by Nalkanar
Ta věta tam chybí, protože ta situace nastává jen když máš nelegální verzi hry a musíš klíče generovat a někdo náhodou vygeneruje stejný klíč jako ty. Pokud máš originál, tak máš větší problém, než jen registraci na TH.

Re: Můj veřejný klíč již někdo používá

Posted: 20:44 09. Apr 2012
by Shaman88
Nalkanar wrote:Ta věta tam chybí, protože ta situace nastává jen když máš nelegální verzi hry a musíš klíče generovat a někdo náhodou vygeneruje stejný klíč jako ty. Pokud máš originál, tak máš větší problém, než jen registraci na TH.
Tohle není pravda.
Generátory klíčů pro nwn nemají databázi klíčů ale přímo znají pravidla toho klíče.
Takže se stává normálně že ti generátor vygeneruje klíč který už má někdo registrovanej.

Re: Můj veřejný klíč již někdo používá

Posted: 21:04 09. Apr 2012
by kucik
Jinymi slovy:
Pokud mas legalni kopii hry, uvolnim klic.
Pokud nemas, vygeneruj si jinej klic.

Re: Můj veřejný klíč již někdo používá

Posted: 21:55 09. Apr 2012
by Prasokralik
Věcná. Nwn máš ze Score?