Můj veřejný klíč již někdo používá
Posted: 20:12 09. Apr 2012
Doufám, že jsem ve správné sekci. 
Při zadávání klíče acc na webu mi to vypsalo hlášku, že můj klíč už někdo používá. Nikde na webu ani na fórku jsem nenašel řešení (třeba jen neumím hledat), tak se tedy ptám.
Registrace na webu je prý udělaná pro to, abysme nebyli překvapeni, že má někdo stejný klíč jako my. Chybí tam už ale věta, kde by se mluvilo o tom, co dělat pokud někdo stejný klíč má (nebo alespoň odkaz někam, kde je vysvětlen další postup).
Předem díky.
(A omlouvám se, jestli je to blbý dotaz.
)
Při zadávání klíče acc na webu mi to vypsalo hlášku, že můj klíč už někdo používá. Nikde na webu ani na fórku jsem nenašel řešení (třeba jen neumím hledat), tak se tedy ptám.
Registrace na webu je prý udělaná pro to, abysme nebyli překvapeni, že má někdo stejný klíč jako my. Chybí tam už ale věta, kde by se mluvilo o tom, co dělat pokud někdo stejný klíč má (nebo alespoň odkaz někam, kde je vysvětlen další postup).
Předem díky.
(A omlouvám se, jestli je to blbý dotaz.