Page 1 of 1

Akrobacie

Posted: 20:16 01. Oct 2007
by mrdokvas
I kdyz mi padne dobre a napise se mi "uspech", tak casto stejnak dostanu ranu. Mohl by mi nekdo vysvetlit jak se to teda pocita? Nebo to dela levarny a byly to zbytecne vyhozeny body. Ted kdyz na pobrezi vylejzaj ti kostlivci co maji radi kriticky to moc nepotesi, kdyz uspesne uhnu a on mi nasoli delo az to neni hezky.

Posted: 21:05 01. Oct 2007
by photter
pokud máš akrobacii 15+ neměl bys dostávat příležitostňáky pri pohybu, buguje to otřesně
vyhozený body to nejsou, každejch 5 bodů (čistejch, ne s bonusen) ti přidává +1 k AC