Page 1 of 2

Harfevník a purpurový drak

Posted: 00:44 17. Apr 2012
by Shaman88
Měl bych dotaz - zřejmě na kucika, nebo někoho kdo jedno z těhle povolání hrál.
Zajimá mě zda u těchto dvou povolání platí stejné pravidlo jako u ostatních prestižek - a to že všech 5 lvlů musí vzít hned po sobě?

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 00:45 17. Apr 2012
by Nalkanar
A zda existují vůbec trenéři... osobně jsem nepotkal a to mám povrchové trenéry zmáklé snad na vše (i BG, SD, PM)

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 00:46 17. Apr 2012
by Molly23
Thalie wrote:Prestižní povolání:
Pokud si postava vezme Prestižní povolání (pán zbraně, pán smrti, vrah, atd.), bude postava moci k původnímu povolání až po 10 lvl. Tj. pokud si bojovník vezme pána zbraně, tak se k povolani bojovníka bude moci vrátit až po dosažení 10. úrovně pána zbraně.

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 00:49 17. Apr 2012
by Absinthorix
Ale Harper scout ti naprosto nic nedá kromě 5 lvlů... to by byla naprostá ztráta. U ostatních prestižek to má smysl, ale u Harfeníka? To je 5 lvlů naprosto do pryč
Harper scouts are only able to attain five levels and may never become "epic" in the Harper scout class. They can, of course, gain epic levels in their other classes.

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 01:08 17. Apr 2012
by Shaman88
Molly23 wrote:
Thalie wrote:Prestižní povolání:
Pokud si postava vezme Prestižní povolání (pán zbraně, pán smrti, vrah, atd.), bude postava moci k původnímu povolání až po 10 lvl. Tj. pokud si bojovník vezme pána zbraně, tak se k povolani bojovníka bude moci vrátit až po dosažení 10. úrovně pána zbraně.
Ano tohle jsem četl, ptám se jestli to platí i když má povolání maximální lvl 5.

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 01:09 17. Apr 2012
by Molly23
Shaman88 wrote:
Molly23 wrote:
Thalie wrote:Prestižní povolání:
Pokud si postava vezme Prestižní povolání (pán zbraně, pán smrti, vrah, atd.), bude postava moci k původnímu povolání až po 10 lvl. Tj. pokud si bojovník vezme pána zbraně, tak se k povolani bojovníka bude moci vrátit až po dosažení 10. úrovně pána zbraně.
Ano tohle jsem četl, ptám se jestli to platí i když má povolání maximální lvl 5.
Má chyba, nikdy jsem harfeníka nejel :)

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 01:17 17. Apr 2012
by Shaman88
Absinthorix wrote:Ale Harper scout ti naprosto nic nedá kromě 5 lvlů... to by byla naprostá ztráta. U ostatních prestižek to má smysl, ale u Harfeníka? To je 5 lvlů naprosto do pryč
Harper scouts are only able to attain five levels and may never become "epic" in the Harper scout class. They can, of course, gain epic levels in their other classes.
Naprosto nesouhlasím ! :)

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 02:06 17. Apr 2012
by Absinthorix
To je to až taková výhra bodíky a 3/4 ? Nebo je tam něco, co teď v pokročilou dobu nevidím? :)

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 02:18 17. Apr 2012
by Shaman88
Absinthorix wrote:To je to až taková výhra bodíky a 3/4 ? Nebo je tam něco, co teď v pokročilou dobu nevidím? :)
Nejlepší jsou na tom asi to že za 2 neepické featy dostává 2 epické (pokud vezmeš harpera po epiku), kde můžeš dát třeba 2x epické zaměření na dovednost.

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 02:32 17. Apr 2012
by Absinthorix
No to jo... to jsem se ještě dočetl, ale když ho místo těch 5 lvlů pojedeš na 10 - a jde to vůbec?

Edit: Tak jsem to původně myslel - přece když dáš víc jak těch 5 lvlů, tak z toho nic už nemáš ne?

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 03:25 17. Apr 2012
by Shaman88
Víš než 5 lvlů vzít nejde - 5 je maximum.

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 10:39 17. Apr 2012
by kucik
U Harfeníka to neplatí z důvodů, co jsi psal - má jen pět levelů.
U PDK - Já myslim že na to povolání nikde ani neni trenér. Když přišel patch, tak jsme nějak nevymysleli, co to povolání vlastně bude dělat, jestli je k něčemu a jakej je jeho význam ve světě. Co to vlastně PDK je?

Návrhy vítány. Přidat trenéra asi neni problém.

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 10:48 17. Apr 2012
by Caehan
No, V Cormyru byli purpuroví draci organizace, která fungovala jako armáda a udržovala pořádek. Purple Dragon Knight byl potom člen té organizace, co to dotáhnul na velitele - jednoduše jde o armádního důstojníka - proto má vlastnosti jaké má.

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 10:55 17. Apr 2012
by KaTo
Rudý drak - aka RDD je sexuální mašina co na Thalii přefikla půlku Karathy.
"Růžový" drak - *rozkašle v dávivém záchvatu smíchu*, ne já to nemůžu napsat :oops: :oops: :oops: :oops: .
(no dobře, purpur je spíš fialový...ale s trochou...fantazie...božíčku :biggrin: , by mohl být i "růžový" :mrgreen: )
//stop spam a k tématu:

Rytíř řádu Purpurového draka - povolání a jeho skilly mi po RP stránce sedí k nějakém Vojevůdci, Rytíři, Aristokratovi.
Ovšem systémově je totálně na *obrázek Pikačua*, díky době trvání a počtu použití za rest. A pro Thalii díky jejímu systému restů obzvlášť.

Re: Harfevník a purpurový drak

Posted: 11:04 17. Apr 2012
by Shaman88
Ano purpurový drak naprosto nic neumí.
To povolání by mělo být alespoň trošku posíleno.