Page 1 of 1
Dohoda na dobe hrani
Posted: 22:36 22. Apr 2012
by Diemo
zdar brasi, kurde nas tu beha, chce te tomu dat rad. Toz napiste sem kazde kdy mate casejc reset brasske zalezitoste.
Ja mam cas skor furt, len te *ctvrtek* som mimo, sme s robou zalezle pod duchnou.
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 08:07 23. Apr 2012
by -Tyr-
Diemo wrote:
Ja mam cas skor furt, len te *ctvrtek* som mimo, sme s robou zalezle pod duchnou.
nemela by to byt streda?
Jinak ja jsem tak nejak skoro kazdy den cca od deviti vecer , nekdy driv nekdy pozdeji. Vikendy, jak kdy i kdyz ted je budu asi casteji travit mimo PC.
Barnabas
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 08:27 24. Apr 2012
by Theogil I
V den hokny sme k mání s brašulem vod 18:00 vodpoledních časoměřičů do 21:00 večerních časoměřičů, šecko ale dle další případné hokny. V klidorukých dnech jak kdy, spíš berzo po ránu (vstávám tak okolo 5) a nebo dle dohoukání. B+G
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 10:34 24. Apr 2012
by slencak
Hákuju jak gnomskej votrok v cínovým dole,pazoure mam vytahaný jak horské trol. Dyž nebude třeba rubat zbroje, budu vyprázdněné a řádně napojené, určitě se někde vokážu. neni nad večerní kácení praremízků, pilování ušisek lýkožroutům bo drcení golemů v horách....každé šesté a sedmé den ze sedmi voběhů sem k mání dle kocoviny.
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 07:27 26. Apr 2012
by Barbar321
Pokud bude zájem o malou elfku, je k dispozici většinou od 20:00 do 22:00. K nalezení pak nejčastěji v Karatských dílnách, kde se moří až do úmoru.
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 14:39 26. Apr 2012
by slencak
*držkuje* Leda jako mezka bo návnadu.
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 08:41 27. Apr 2012
by Barbar321
slencak wrote:*držkuje* Leda jako mezka bo návnadu.
Už jsi viděl svalnatou elfku, kamenožroute?
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 12:32 27. Apr 2012
by slencak
Barbar321 wrote:slencak wrote:*držkuje* Leda jako mezka bo návnadu.
Už jsi viděl svalnatou elfku, kamenožroute?
Nu dobrá, první možnost škrtám
*mrmlá*
Sádlem se potřes sama?
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 13:49 27. Apr 2012
by Barbar321
slencak wrote:Barbar321 wrote:slencak wrote:*držkuje* Leda jako mezka bo návnadu.
Už jsi viděl svalnatou elfku, kamenožroute?
Nu dobrá, první možnost škrtám
*mrmlá*
Sádlem se potřes sama?
To chceš, abych potvorám dávala otvíráky na trpaslické konzervy?
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 13:55 27. Apr 2012
by KaTo
...když už teda víceméně OOC topic v IC sekci spamují sami tvůrci, včil sa přidám!
Já bych věděl o jednom kouzle (které umí), které by trpoše pomazalo sádlem

a s jejich sejvy na reflex si pak může Samantha užít spoustu srandy

. Jen ve finále doporučuju Růst hřebů a lektvar Rychlosti

Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 19:15 27. Apr 2012
by Diemo
//ono to melo byt ic...hold to nekdo spatne pochopil
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 13:28 30. Apr 2012
by Diemo
*Na nastence v karate se objevil vzkaz*
Pro vseci nordovce, moseme se sejit v nordovce, vcil te bude v *uterok od 18:00* prijdte vsici, Diemo Kovadlina
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 14:17 30. Apr 2012
by DenGrasse
Přesunuto, nepatří do IC sekce.
Re: Dohoda na dobe hrani
Posted: 12:33 12. May 2012
by tao kan
Po hospodách a dílnách se vypráví, že za několik dnů započne velká porada synů hor v Pevnosti Nordových kovadlin. Řešit se má především výpomoc ogarů ve "svaté válce" proti podtemnu a její případný průběh.Dále se povídá, že několik odvážných zástupců klanů by se mohlo vyjádřit ohledně situace v Khar Durnu. Nord veď naše kladiva v boji za tvou slávu!
(dnes po 22 hodině)