Page 1 of 2
Hudební nástroj
Posted: 00:04 23. Apr 2012
by Amber
Je to sice prkotina, ale ve hře jsem dostala nově zakoupenou tamburínu, která nefunguje.

Co s takovým nástrojem? Naladí mi ho někdo hodný, pěkně prosím?

Re: Hudební nástroj
Posted: 00:09 23. Apr 2012
by KaTo
Amber wrote:Je to sice prkotina, ale ve hře jsem dostala nově zakoupenou tamburínu, která nefunguje.

Co s takovým nástrojem? Naladí mi ho někdo hodný, pěkně prosím?

Nejsem si jistý, zda tamburíny byly "systémově" zprovozněny (tj. zda k nim byl skript naplněn skladbami).
Re: Hudební nástroj
Posted: 00:12 23. Apr 2012
by Nalkanar
Nejsou doplněny skladby, nešlo nic rozumného sehnat.
Jinak kdyžtak nástroje a chyby (i vyřešené samozřejmě) zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 88&start=0
Re: Hudební nástroj
Posted: 00:14 23. Apr 2012
by Absinthorix
Ha, čistých bubnů/tamburín mám dost...
Vlastně naprostou spoustu.... a to tak, že fakt čistých (bez ostatních nástrojů)
Re: Hudební nástroj
Posted: 00:18 23. Apr 2012
by Amber
Výborně... a proč tedy jsou vůbec v nabídce obchodu?

Jako těžítko teda nic moc.
Ale díky za odpověď.
Re: Hudební nástroj
Posted: 00:25 23. Apr 2012
by KaTo
To protože je Jarri nedal Braenn, když s někým (mea culpa - nevím jméno) bastlila ty hudební nástroje.
Re: Hudební nástroj
Posted: 00:26 23. Apr 2012
by Absinthorix
Protože zvedá umění taky... a to se projeví na bardově songu? Aspoň myslím teda.
...a pokud to mistr scripter doplní, tak dodám spoustu tamburínové hudby
Re: Hudební nástroj
Posted: 00:27 23. Apr 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:To protože je Jarri nedal Braenn, když s někým (mea culpa - nevím jméno) bastlila ty hudební nástroje.
Jari dodal co měl a co bylo volně dostupné a šiřitelné

a taky si v tu chvíli nevzpomněl, že toho vlastně má tunu
Re: Hudební nástroj
Posted: 00:30 23. Apr 2012
by Amber
Absinthorix wrote:Protože zvedá umění taky... a to se projeví na bardově songu? Aspoň myslím teda.
...a pokud to mistr scripter doplní, tak dodám spoustu tamburínové hudby
Pokud jde o doplnění pár bodů Umění, tak to můžu stejně tak držet v ruce funkční harfu... nebo klavír třeba, co já vím (

).
Jarri, kdyby to nějak šlo, bylo by to super

Ale iluze si nedělám, jen jsem doufala, že vlastním akorát jeden nefunkční exemplář.
Re: Hudební nástroj
Posted: 13:59 23. Apr 2012
by kucik
další hudbu není problém přidat, pokud jí někdo připraví do psrávných formátů atp.
Re: Hudební nástroj
Posted: 15:09 23. Apr 2012
by Braenn
Tak tak. Ačkoli si osobně moc neumím představit, co za hudbu chcete vyluzovat nikoli na bubnech, ale na jedné tamburíně. Bez doprovodu.
Nějaké to dum dum dum (když to má vůbec bubínek) a k tomu nelibé třískání těch malých činelek na kraji. :O Vždycky jsem raději na hudební výchově třímala o nic více složitý triangl. Cink.
A pak mi šel ještě vozembouch!

Re: Hudební nástroj
Posted: 15:10 23. Apr 2012
by Absinthorix
Až posledneš tak uvidíš...
Japonská Kodo a indiánské skladby mají šmrnc... a ani Africké nehledě na Blízkovýchodní rytmy nejsou špatné.
Flétna taky nezní jako dudy a kytara dohromady

Re: Hudební nástroj
Posted: 15:13 23. Apr 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Až posledneš tak uvidíš...
Japonská Kodo a indiánské skladby mají šmrnc... a ani Africké nehledě na Blízkovýchodní rytmy nejsou špatné.
Flétna taky nezní jako dudy a kytara dohromady

Nepopírám! A poslechnu ráda, a možná i uvěřím. Ale pořád mluvíme o tamburíně, té malé vtipné věci do ruky, že?
(A ještě raději budu, když to taky někdo zpracuje. Už nemám přístup k tomu programu, který to upravuje, uřezává a opracovává, ale výměnou za použitelný link s odkazem i na češtinu jsem ochotna se toho chopit. Bylo to něco od Adobe.)
Re: Hudební nástroj
Posted: 15:14 23. Apr 2012
by Absinthorix
Trochu představivosti ženská

tak bude mít Djembe se skinem tamburíny...
Edit: a vůbec kam to mám skladovat? když už ses ozvala
Re: Hudební nástroj
Posted: 15:15 23. Apr 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Trochu představivosti ženská

tak bude mít Djembe se skinem tamburíny...
Edit: a vůbec kam to mám skladovat? když už ses ozvala
Jak jsem psala:
...ještě raději budu, když to taky někdo zpracuje. Už nemám přístup k tomu programu, který to upravuje, uřezává a opracovává, ale výměnou za použitelný link s odkazem i na češtinu jsem ochotna se toho - mooožná - i chopit. Bylo to něco od Adobe.