Page 1 of 1

Porouchaný trezor

Posted: 11:13 23. Apr 2012
by Aulus
Zdravím,

mám docela problém. V dílnách se mi zasekl trezor tak, že zůstal permanentně otevřený a kdokoli z něj může vybírat mé věci a sám se ke svým nedostane. Prosím o opravu.

Ostatní prosím, aby z mého trezoru nic nevybírali, stejně není moc o co stát :lol: !

Re: Porouchaný trezor

Posted: 12:27 23. Apr 2012
by Bruciacullo
vyřešíno