Porouchaný trezor
Posted: 11:13 23. Apr 2012
Zdravím,
mám docela problém. V dílnách se mi zasekl trezor tak, že zůstal permanentně otevřený a kdokoli z něj může vybírat mé věci a sám se ke svým nedostane. Prosím o opravu.
Ostatní prosím, aby z mého trezoru nic nevybírali, stejně není moc o co stát
!
mám docela problém. V dílnách se mi zasekl trezor tak, že zůstal permanentně otevřený a kdokoli z něj může vybírat mé věci a sám se ke svým nedostane. Prosím o opravu.
Ostatní prosím, aby z mého trezoru nic nevybírali, stejně není moc o co stát