Page 1 of 2
Smrt bez podsvětí
Posted: 11:14 24. Apr 2012
by Aulus
Moje postava Edelgarda zemřela, ale najednou se zase vyléčila (po vypršení životů na -10) a bojovala dál, jako by se nic nestalo. Asi by to měl pak někdo dát do pořádku, až se znovu lognu

.
Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 11:17 24. Apr 2012
by Prasokralik
Věří v nějakého boha?
Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 11:19 24. Apr 2012
by Aulus
Prasokralik wrote:Věří v nějakého boha?
Jo to věří... objevil se kolem ní takový kruh a vyléčilo ji to. To má být jako požehnání od boha?
Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 11:24 24. Apr 2012
by Prasokralik
Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 11:44 24. Apr 2012
by Derken-
Existuje male procento, ze ti buh pomuze.. Ale je to skutecne o nahode.. Napriklad memu Walterovi se to stalo trikrat, ale u zadne jine postavy se mi to v zivote nestalo, je to proste o nahode..

Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 12:21 24. Apr 2012
by kucik
Jj, je to 1%

Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 14:15 24. Apr 2012
by Aulus
Díky všem moc za pomoc

.
Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 15:41 24. Apr 2012
by Braenn
Už se to někdy stalo někomu jinému?

Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 15:45 24. Apr 2012
by Pajule
jojo mně párkrát taky
Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 15:51 24. Apr 2012
by Prasokralik
to se musíš ptát těch co mají ve zvyku umírat....
Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 17:13 24. Apr 2012
by Absinthorix
Braenn wrote:Už se to někdy stalo někomu jinému?

jednou
Edit: stare postave - vyznavac Gordula
Edit2: Gordul boduje
Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 17:36 24. Apr 2012
by Práček
A jako Xi'an na nás s*re? nebo jaktože se mi to nestalo? a to jsem smrtí zažil tolik, že mě už Astraloth skoro zval "bratře"

Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 18:01 24. Apr 2012
by Braenn
Na mě Dei Anang taky zatím kašlal:)
Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 01:03 25. Apr 2012
by D_E_K_A
Absinthorix wrote:Braenn wrote:Už se to někdy stalo někomu jinému?

jednou
Edit: stare postave - vyznavac Gordula
Edit2: Gordul boduje
Oslavujte Gordula!
Také jednou na altu... a díky moc Morusovi, sic jsem pak hned zas umřel, ale bylo to... aspon příjemné spestření onoho večera.

Re: Smrt bez podsvětí
Posted: 06:21 25. Apr 2012
by Bahnak
Co si vzpomínám tak jednomu povrchňanovi se to povedlo na obětním oltáři v chrámu Xi´an, nutno podotknout že to bylo jen chvilkové hurá.