Page 1 of 1
Slaad
Posted: 08:00 26. Apr 2012
by FroziKk
Asi bych to měl dát spíš do vtípků, ale pravděpodobně bude chyba, že z npc s ab jako drak a se spoustou smrťáků padá trofej za 12 měšců.
Bílý slaad - slaadí doupě pod troglodytí jeskyní.
Re: Slaad
Posted: 08:03 26. Apr 2012
by FroziKk
Jo a že postavy okolo 30 lvlu nedostali víc než 9 xp se mi taky moc nezdá.
Re: Slaad
Posted: 08:59 26. Apr 2012
by zachy
A síla těch smrtelnejch spellů? Vím že háže implozi ale jak silnou už si nepamatuji
Re: Slaad
Posted: 09:12 26. Apr 2012
by FroziKk
DC na weird měl asi 42, zbytek šel mimo mě, nebo jsem nestačil vyčíst z logu tak přesně nevím.
Jinak imploze hází už i ti první smrtící slaadi při vstupu a to je DC snad 36
Re: Slaad
Posted: 11:11 26. Apr 2012
by Koninho87
dvojnásobek 9 xp sem dostal abych to upravil

škoda že takový není i povolaný

Re: Slaad
Posted: 12:48 26. Apr 2012
by zachy
Tak záleží na tom, kolik XP máte z velekněžky ledu, vzhledem k tomu, že sama dává implozi 40 nebo 42 a tady dávají běžní slaadi 36, určitě by mělo být víc XP za bossa i za slaady.
Re: Slaad
Posted: 21:33 26. Apr 2012
by FroziKk
Za ní sem měl kdysi snad.. 42?

)
Re: Slaad
Posted: 06:35 30. Apr 2012
by Derken-
Ty imploze tam litaj az do TO 44 nebo 45, ted si nejsem jistej.. Ale jsou vcelku brutalni..