Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Obchodnik se zbraneni a zbrojemi v karate
Posted: 23:11 26. Apr 2012
by Diemo
Ahoj, nemel by tenhle obchodnik vykupovat jen ty veci co vyrobi primo ten clovek co s nim mluvi? Ja jsem takhle prisel o celou svoji vybavu.......co tuhle moznost prodat veci z inv. u neho uplne zrusit

Re: Obchodnik se zbraneni a zbrojemi v karate
Posted: 23:44 26. Apr 2012
by Diemo
DM to chtelo dal resil na foru....tak tady je screen...textu si nevsimejte, takhle vyvadi hrac, ktery behem nekolika sekund prijde o vse co si nastradal. Dal chci poprosit absintorixe a slencaka, jestli by mohli napsat vlastnosti predmetu, diky.
Re: Obchodnik se zbraneni a zbrojemi v karate
Posted: 23:50 26. Apr 2012
by Absinthorix
Napisu

nebo klidne udelam nove...
Re: Obchodnik se zbraneni a zbrojemi v karate
Posted: 23:53 26. Apr 2012
by slencak
Vlastnosti Fp ze stínovky? Nu +4 AC /10 proti chladu a něco do výcviku + postihy, helma má +4AC +5 do výcviku?
*zakoulí očima* Jako plátnéř jsem tuhle možnost nikdá nevyužil (dopadl bych asi stejně) jsem pro zrušení
PS: udělat nové neni problém ,ale stojí spousta času viz Co mi na TH vadí.
Re: Obchodnik se zbraneni a zbrojemi v karate
Posted: 06:19 27. Apr 2012
by Krysak
Určitě si myslím, že by měl stačit u všech craftů jen prodej ze stolku.
Taky by mi přišel den, kdy bych se překlikl při bežném prodeji za pěkne zkažený.
Pokud ti mohu poradit, hlídej si cenu, umožní identifikaci toho co prodáváš.
Druhé svaté pravidlo v tomto přípdě je, čti dialog.
Za třetí - problém může nastat i u prstenů a dalších věcí, vyhodit variantu prodat vše u všech výkupčích však nejde, nekteří nemají stolek.
Re: Obchodnik se zbraneni a zbrojemi v karate
Posted: 06:30 27. Apr 2012
by soul1
asi je to bokem možná se to tu řešilo ale tak i přesto bych rad věděl jak to je... když se divam na zboži v bedně (platneř-kovař) proč u vyrobku je vlastně psana nějaka cena když prava cena je třeba 2x-3x věči?
Re: Obchodnik se zbraneni a zbrojemi v karate
Posted: 06:39 27. Apr 2012
by Bahnak
Protože je to chyba kterou nikdo neopravil byť je hlášená X let.
Re: Obchodnik se zbraneni a zbrojemi v karate
Posted: 08:18 27. Apr 2012
by Diemo
No bylo by supr, kdyby se k tomu vyjadrilo nejake DX.......jestli doufat v nahradu? zabit obchodnika?
