NPC/Hráčské spolky
Posted: 13:31 02. May 2012
Dobré odpoledne,
zajímají mě vaše názory, nápady a připomínky k momentálnímu stavu okolo npc/hráčských spolků.
Rád bych na Thalii viděl vícero hráčských uskupení, protože k dnešnímu dni máme aktivních gild opravdu jen několik. Což je dle mého soudu docela škoda. Co za tím stojí? Málá motivace? Nedostatek vhodných hráčů? Nebo o to prostě a jednoduše nestojíte?
S tím souvisí i má druhá otázka.
Mnozí z vás si jistě pamatují dobu, kdy bylo možné stát se členy npc organizace a využívat výhod z toho pramenících. Hráči takový stav vítali, pro nás DM to bylo neudržitelné. Přišla změna, posun k modelu, který funguje doteď. Doneslo se mi, že právě tohle vám přijde jako největší kámen úrazu. Tak jak je to? Jak byste systém, vylepšili ... změnili, aby byl více nakloněn rozvoji vašich postav?
A na to přímo navážu s poslední otázkou :
Jak hodnotíte otevřenost světa k "postupu" vašich postav na vyšší stupínky společenského žebříčku.
Díky za váš čas.
Des
Ps.: i když se to k tomu přímo nabízí, nejedná se o flame! Chovejte se podle toho. Stejně tak zde nebude tolerován spam ani trolling.
zajímají mě vaše názory, nápady a připomínky k momentálnímu stavu okolo npc/hráčských spolků.
Rád bych na Thalii viděl vícero hráčských uskupení, protože k dnešnímu dni máme aktivních gild opravdu jen několik. Což je dle mého soudu docela škoda. Co za tím stojí? Málá motivace? Nedostatek vhodných hráčů? Nebo o to prostě a jednoduše nestojíte?
S tím souvisí i má druhá otázka.
Mnozí z vás si jistě pamatují dobu, kdy bylo možné stát se členy npc organizace a využívat výhod z toho pramenících. Hráči takový stav vítali, pro nás DM to bylo neudržitelné. Přišla změna, posun k modelu, který funguje doteď. Doneslo se mi, že právě tohle vám přijde jako největší kámen úrazu. Tak jak je to? Jak byste systém, vylepšili ... změnili, aby byl více nakloněn rozvoji vašich postav?
A na to přímo navážu s poslední otázkou :
Jak hodnotíte otevřenost světa k "postupu" vašich postav na vyšší stupínky společenského žebříčku.
Díky za váš čas.
Des
Ps.: i když se to k tomu přímo nabízí, nejedná se o flame! Chovejte se podle toho. Stejně tak zde nebude tolerován spam ani trolling.