Page 1 of 1
Vzkříšení
Posted: 12:13 05. May 2012
by Paulus
Zdravím. Mám problém. Moje postava Paul Hall padla v boji a postava mé přítelkyně Berian Hall mě vzkřísila kouzlem. Bohužel vzalo mi to exp život na 1 a stále jsem v podsvětí.
EDIT: Děkuji Miell za vyřešení
Re: Vzkříšení
Posted: 10:50 28. May 2012
by Práček
Mám uplně stejnej problém...akorát mne měl vzkřísit kněz vchrámu...nakonec jsem prosel přes dábla, ale mám screen(mužu dodat),takže kdyby šlo někdy nahradit ztracené xpy budu jen a jen rád
Postava Frego
Re: Vzkříšení
Posted: 11:11 28. May 2012
by Bruciacullo
hotovo
Re: Vzkříšení
Posted: 12:22 28. May 2012
by zachy
Práček wrote:Mám uplně stejnej problém...akorát mne měl vzkřísit kněz vchrámu...nakonec jsem prosel přes dábla, ale mám screen(mužu dodat),takže kdyby šlo někdy nahradit ztracené xpy budu jen a jen rád
Postava Frego
Pokud se necháváte vzkřísit v chrámu, po zvolení nabídky v konverzaci "vzkřísit" na kněze neklikejte!!! Akce se přeruší a v lepším případě ztratíte jen peníze. V horším případě ztratíte peníze a mrtvý XP!!!