Page 1 of 1

Nový fórum + avataři

Posted: 02:40 28. Apr 2007
by igor
Tak to je supr, že se to nový fórum zprovoznilo :-)) Dobrá práce igore :-D Dobře že máte všechny ty důležitý texty uložený a nemusíte to psát znova ;-) Konečně jde interpunkce a avataři se určitě zas zprovozní co nevidět.. snad ;-)

Posted: 18:22 28. Apr 2007
by Sylmael
Sa mi vidi ze zas spambooti utocia. Chcelo by to dat tu upravu (zadavanie toho cisla odzadu) ako predtym. :)

Posted: 18:24 28. Apr 2007
by igor
Jojo, jestli víš kde se to nastavuje tak povídej :-) Nevim kde dát aby to šlo pozadu, to holt udělá Jaara... ;-)

Posted: 23:26 28. Apr 2007
by Daanri
Vdaka za obnovenie fore. Skvela praca. :lol:

Posted: 23:45 28. Apr 2007
by igor
už fachaj i ty avataři, kdybyste chtěli povolit jiný maximální rozměry tak řekněte... nevim co tam bylo předtim :)