Page 1 of 1
Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 09:12 15. May 2012
by D_E_K_A
Stala se mi taková věc, kdy jsme potřeboval odložit neurčené cennosti kvůli místu. Vybral jsem tedy trezor v bytě a odložil tam 2x zlatou cihlu a nějaký stříbrný pohár, či jak se to jmenovalo a ještě boty. Nějakou dobu to tam leželo a až se mi naskupili další neurčené věci, tak jsem si koupil lektvary znalostí a zapomocí další předmětů vše identifikoval.
Abych is pak uvolnil místo, tak jsem cihly a pohár, boty (boty za moc nestály +4 výcvik a +3 tichý pohyb) vybral a šel je prodat do dobrodruhova krámku, kde mi Harold nabídl za každý kus jen 1 zlaták!
U trezorů v dílnách nebo v bance se mi tohle nikdy nestalo a nemůžu říct, jestli se to týká i dalších věcí.
Má někdo podobnou zkušenost?
Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 09:19 15. May 2012
by Amber
To je dost divné... a podařilo se ti ty věci vážně poznat?
Mně se stalo se svitkem v trezoru, že po vyjmutí z trezoru "ztratil" většinu svého původního popisku, zkrátil se jen na základní parametry ale třeba popis toho, co má dělat, se smazal. Ne že by mě to trápilo, nezkoušela jsem ho prodat a nemám to v plánu, ale mohlo by jít o stejný problém...
PS: Jen teda doufám, že bude i tak fungovat!

Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 09:58 15. May 2012
by D_E_K_A
No určit jsem vše určil

Takže to spíš dělá ten sejf asi *krčí rameny*
Fungovat bude určitě

ale zas bych na to nespoléhal v nějaké stěžejní situaci

Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 10:21 15. May 2012
by Caehan
Hráčka Olwen měla podobný problém a nechávala si tyhle věci prodat -RoF-em, třeba bude vědět.
Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 10:29 15. May 2012
by Nalkanar
Svitky nikdy nedávejte do jakéhokoliv trezoru. Likviduje je to. O zbytku se snad ozve kucik bo tak někdo.
Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 10:48 15. May 2012
by kucik
Aha... to by mohl bejt problém s tím, že to je neidentifikované. Protože jako neidentifikovanému se tomu uložila cena 1 a pak už se tam zapsala natvrdo.
Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 12:06 15. May 2012
by Amber
@ Nalk: zaprve, takze nebude urcite fungovat?
Zadruhe: ja ho tam nedala

Zatreti: jestli bude odpoved na bod 1 ano, musim jit nekoho zabit :-/
Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 12:24 15. May 2012
by Nalkanar
Amber - všechny svitky co jsem kdy nechal v trezoru se "poškodily" (ubyl popisek, zmenšila se cena, přestaly být použitelné), RoF mě před tímto problémem varoval, předpokládám tedy, že se to stane vždy, takže:
1) ANO
2) to je mi fuk, jen odpovídám
3) *ukáže k WBčkům*
Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 13:07 15. May 2012
by Krysak
žádná hra zadarmo není bez chyb, ony i placené mají chyby.
Myslím, že by jsme se měli naučit s těmito vecmi lépe žít;). Je to úplná melichernost......, aby se to vůbec řešilo.
Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 13:22 15. May 2012
by D_E_K_A
Krysak wrote:žádná hra zadarmo není bez chyb, ony i placené mají chyby.
Myslím, že by jsme se měli naučit s těmito vecmi lépe žít;). Je to úplná melichernost......, aby se to vůbec řešilo.
Tak mně to přišlo jako chybka a postavu samotnou to zrovna nijak nevytrhne těch pár tisíc. Ale jiné hráče by to mohlo třeba i naštvat, proto jsem to postnul

Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 16:45 15. May 2012
by Amber
Nalkanar wrote:...
3) *ukáže k WBčkům*
Nalku, někdy skoro až pochybuju o tvém kopijáctví (

). Já mluvila o osobě, která ten svitek do trezoru tehdy dala.

Re: Odložené cennosti do trezoru v bytě
Posted: 19:29 15. May 2012
by -RoF-
A já vám pořád říkám, nedávejte to do trezoru, buguje to
Svitky to předělá a vymaže to ten popisek a udělá to z nich nestandartní svitky.
Kameny se nestackují.
Jiné věci se dají prodat za 1 zlatku u dobrodruha, ale jen u něj. Jsou místa, kde se to dá prodat za normální cenu

.
Prostě bud to nechávat u sebe a nebo prodávat Arii a nebo prodávat u NPC

.