Page 1 of 1
Kněz v Nordovce
Posted: 07:03 16. May 2012
by Paulus
Jednu lékárničku prodává za 160zl a deset kusů za 5,3K.
Re: Kněz v Nordovce
Posted: 07:08 16. May 2012
by Bahnak
Ten samej problém je s knězem v Karathě co prodává balíky.
Re: Kněz v Nordovce
Posted: 08:12 16. May 2012
by D_E_K_A
To tak mají všichni myslím, co prodávají lékárny

Re: Kněz v Nordovce
Posted: 10:56 17. May 2012
by XŠevyX
Tak ale podle mě je to správně. Je to množstevní přirážka
Edit: Jo, pardon... napsal jsem tam kravinu. Měl jsem na mysli množstevní přirážku

Re: Kněz v Nordovce
Posted: 11:08 17. May 2012
by Paulus
XŠevyX wrote:Tak ale podle mě je to správně. Je to množstevní sleva

Och jeden kus za 160zl a 10 kusů za 5000zl ? *otevře zápisky ze školy* Well tak takové "slevy" jsme neprobírali
Tohle bude množstevní přirážka asi to dá knězi hodně práce aby po jednom stackoval do 10

Re: Kněz v Nordovce
Posted: 12:14 17. May 2012
by Koninho87
Jedině v Ivory sem viděl bez přirážky =)
Re: Kněz v Nordovce
Posted: 12:32 17. May 2012
by Paulus
XŠevyX wrote:Tak ale podle mě je to správně. Je to množstevní přirážka
Edit: Jo, pardon... napsal jsem tam kravinu. Měl jsem na mysli množstevní přirážku

Uf já už si říkal
