Page 1 of 4
Diablo III
Posted: 20:23 16. May 2012
by Prasokralik
Ať to nemusíme s mou tajnou láskou probírat ve spamu, viď KaToušku?
Re: Dibalo III
Posted: 20:24 16. May 2012
by Nalkanar
Opraz si název topicu, pak se smažu.
Re: Dibalo III
Posted: 20:30 16. May 2012
by Miell
*Hodí sem KaTouškovi kufry a opráší ruce* Hotovo *milounce se usměje*
Re: Dibalo III
Posted: 20:33 16. May 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Opraz si název topicu, pak se smažu.
Boing
Re: Diablo III
Posted: 23:34 16. May 2012
by Absinthorix
Re: Diablo III
Posted: 23:49 16. May 2012
by Prasokralik
Prosím místní trolstvo, aby spam a obrázky redukovalo na spam a obrázky vztažené k diablu 3, díky
Re: Diablo III
Posted: 23:50 16. May 2012
by Absinthorix
Re: Diablo III
Posted: 23:56 16. May 2012
by Absinthorix
Re: Diablo III
Posted: 23:56 16. May 2012
by Absinthorix
Re: Diablo III
Posted: 23:57 16. May 2012
by Absinthorix
Re: Diablo III
Posted: 23:58 16. May 2012
by Absinthorix
Re: Diablo III
Posted: 00:14 17. May 2012
by Prasokralik
Džaríku... neřekla ti maminka nikdy, že když spapáš všechnu zmrzku naráz, bude tě bolet bříško?
Re: Dibalo III
Posted: 00:15 17. May 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Opraz si název topicu, pak se smažu.
Oprazil jsem to, můžeš se smazat.
Re: Diablo III
Posted: 00:16 17. May 2012
by Absinthorix
Re: Diablo III
Posted: 00:20 17. May 2012
by KaTo
Tak jsem to rozjel (a dojel) až ke skeletonovi za hunterku a řekl bych, že na rozjezd (neznám samozřejmně "vyšší" lvly skillů, ani jejich vylepšovací runy "v praxi") je tak o dva chloupky lepší killerka než čarodějka, POKUD má kam couvat

. K tomu má zpomalovací pastičky, na kterých zpomalí vešekrý creep, posléze odhazování a naprosto "imba" šipky, které střílí za roh

, když člověk zjistí "jak" zamířit, mno a když je fakt nejhůř, tak má skill HIPS. Zítra pokračování s šamankou

(pokud mě teda někdo *významně se podívá určitým směrem* nezláká do hry na Thalii).
P.S.
Dneska vypádávání konektivity bylo asi tak o 1000% lepší, cca 4x za večer, oproti včerejšku, kdy to bylo asi 40x
