Page 1 of 4
Slepice
Posted: 10:38 23. May 2012
by davidsoft
Mám postavu, která by IC měla mít za přítelíčka obyčejnou slepici. Na Thalii ovšem v systémovém sortimentu přítelíčků slepice není. Bude v pořádku, když to budu hrát s plivníkem, hvězdičkovat, že jde o obyčejnou bílou slepici a spoléhat se na fantazii DM a ostatních hráčů? (A chodit s ní po farmách a vesnicích, protože slepice tam nikomu navadí.)
Re: Slepice
Posted: 10:44 23. May 2012
by kucik
Imho dokud nespustí nějaké svoje kouzlo, nebo někoho nepoklove, tak je to v pohodě.
Re: Slepice
Posted: 10:50 23. May 2012
by davidsoft
Děkuji.

Re: Slepice
Posted: 10:52 23. May 2012
by -RoF-
Já bych v tom problém neviděl

Můžeš tomu přítelíčkovi dát třeba i jméno například "Slepice - Zobavka". A pokud to někdo nebude brát, tak mu to vysvětlit do tellu.

Re: Slepice
Posted: 10:55 23. May 2012
by Aulus
Re: Slepice
Posted: 11:24 23. May 2012
by KaTo
Re: Slepice
Posted: 11:35 23. May 2012
by davidsoft
Tu vyhlášku si ještě jednou přečtu, ale myslím, že nemůže být tak přísná, když si dobrodruzi skrz Karathu volně vodí medvědy, velbloudy, koně, muly, a další zvířata. Přinejhorším té slepici dá moje postava na záda batůžek a prohlásí ji za dopravní slepici z dálného východu.
Re: Slepice
Posted: 11:40 23. May 2012
by KaTo
davidsoft wrote:Tu vyhlášku si ještě jednou přečtu, ale myslím, že nemůže být tak přísná, když si dobrodruzi skrz Karathu volně vodí medvědy, velbloudy, koně, muly, a další zvířata. Přinejhorším té slepici dá moje postava na záda batůžek a prohlásí ji za dopravní slepici z dálného východu.
Tak to co uvádíš jako příklad jsou nosiči (spíš systémoví, než přítelíčci).
Proč na slepici upozorňuji - na rameni nošený dráček velikosti kočky (což není o tolik větší než slepice/plivník) vyhláškou neprošel, takže od úderu vyhlášky "ho pašujeme", kdykoli je třeba někam jít z bytu - na loď, skrz bránu a pod.
edit po editu Jona: Jéé, mít tak za RD velikost koně (a ideálně ekvivalentně narostlou STR/CON/AB/AC apod.), to by byla jiná

liga na procházku městem

. I když na "vypálení" dílen stačila i velikost kočky

.
Re: Slepice
Posted: 11:40 23. May 2012
by J.F.Payne
Nebo řekneš, že jí jdeš prodat na trh.
Tuším, že vyhláška se týká různých divně vypadajících stvoření, které by mohly mezi obyvateli vyvolat strach, paniku nebo agresi. Běžná zvířata jako psi, ptáci (včetně slepic), koně, muly (ať už nákladní prasata nebo medvědi) asi nic z toho nevyvolávají. Ovšem takovej přerostlej pavouk, malej beholdeřík, nedorostlej rudej drak (

) nebo puma, to už je něco jinýho.
Just use common sense.
Re: Slepice
Posted: 12:09 23. May 2012
by Absinthorix
Dráčka - taková roztomilá potvůrka...
//popravdě řečeno, v Karathě bych se bál jít jen na obyčejný záchod... a být něco jako intalatér musí být teprve radost

Re: Slepice
Posted: 12:19 23. May 2012
by -RoF-
davidsoft wrote:... Přinejhorším té slepici dá moje postava na záda batůžek a prohlásí ji za dopravní slepici z dálného východu.

Jsem si to představil, dobré, pobavilo mě to.
Re: Slepice
Posted: 12:30 23. May 2012
by klobouk
Po Karathě se hospodářskejch zvířat pohybují tuny. Si představte středověký město. Nějaká slepice nemůže nikoho rozhodit.
Re: Slepice
Posted: 12:42 23. May 2012
by Koninho87
hmm Škopková slepice ráda tuze ráda

Re: Slepice
Posted: 12:56 23. May 2012
by Krysak
Osobně bych jako mazlíčka slepici němel, hrát zlouna, tak zrovna sežrat někomu slepici bych pokládal za vrchol svého zlounství.
Mimochodem slepice je absolutně nevhodnej pták jako mazíček.
*klove zrní*
*sezobla myš*
*snesla vejce*
*vykálela se*
Něco jako láska, náklonost, inteligence.... ee.....
Re: Slepice
Posted: 12:59 23. May 2012
by slencak
Člověk by mohl hodit banší a vyhvězdičkovat *letní vánek*