Page 1 of 2
Alkohol
Posted: 12:30 03. Oct 2007
by Zyga
Nesla by zvednout tolerance postav k alkoholu? Je skoda ze si elf nebo elfka ani nemuze dat vinko protoze je z toho hned na kasi.
Alkohol Guru
Posted: 12:39 03. Oct 2007
by Lord_Berserk
Nesla by zvednout tolerance postav k alkoholu? Je skoda ze si elf nebo elfka ani nemuze dat vinko protoze je z toho hned na kasi.
Prid za mnou zocelim tvy telo na alkohol mam hromadu piva a cistejch palenek jak kristal

Musis pravidelne cvicit a nee ze po tobe budu nachazet opomenuty lihovinovy leky valejici se v bednach... pak se kazdej divi ze sem v nalade, kdo to ma po vas furt dopijet holoto jedna

Posted: 12:42 03. Oct 2007
by OneHeart
to není špatný nápad. Taky mě ště ,že musim víno *pít* jen fejkově ve hvězdičkách, protože po jednom už skoro tančim nahej...

Posted: 12:46 03. Oct 2007
by pepa48
mam takovy pocit ze to zavisi na odolnosti postavy..takzo poukd mate nizkou odolnost, tak neni divu ze se hned opijete

Posted: 13:01 03. Oct 2007
by OneHeart
pepa48 wrote:mam takovy pocit ze to zavisi na odolnosti postavy..takzo poukd mate nizkou odolnost, tak neni divu ze se hned opijete

nízkou odolnost mám dost. Ale ono je to vpodstatě jedno... jako správnej elf ho budu *pít* dál

Posted: 13:46 03. Oct 2007
by photter
přesto by ani postava s nízkou odolností nemusela bejt našrot z jedný flašky piva...já bych to taky eště trochu poladil
Posted: 14:10 03. Oct 2007
by Zyga
elfi odolnost 10, ale stejne mi pripada po sklence vina 30% docela dost
navic este ty hovadiny co dela cleric kdyz je nalitej. myslim ze jedno vinko by mohlo davat tak tech patnact % nebo by mohli mit elfky proti vinu nakej resist, prece jenom se tim nalejvaj celej zivot

Posted: 14:17 03. Oct 2007
by igor
photter wrote:...
nebo třeba z jedný flašky Balantine

Posted: 15:23 03. Oct 2007
by photter
igor wrote:nebo třeba z jedný flašky Balantine

to sem věděl, že to dostanu sežrat
jenže já sem změkčilej postarší strejda a ne dobrodruh ve skvělý kondici (zamlada bych vysrk dvě a dostal žížeň

)
a jaká flaška, sem na ni nebyl sám

Posted: 19:00 03. Oct 2007
by Daanri
Holt zvyste si odolnost.

Je to proste priama reakcia na vlasnosti. Keby takych priamych reakcii bolo viac aj na ostatne vlasnosti tak by vznikali zaujimavejsie veci ako vlanosti rozdelene podla toho najlepsieho buildu.

(teraz ma hned vsetci nekamenujte)
Inac s tym vinom a pivom by sa to mohlo znizit, predsa len je to lahky alkohol, pripadne krajsie by bolo keby sa nedala taka flasa vypit na jeden krat, ale na viac krat. To by bolo aj myslim realnejsie, ale neviem ci je to vobec mozne.

Posted: 00:20 04. Oct 2007
by chlor
jojo...odolnost 10 neni hodně, to né, ale taky to neni málo. Představuju si postavu s odolnosti 10 (ve vztahu k alkoholu) jako osobu ktera se obcas napije, nicmene v tom neni trenovana, nevydrzi toho moc, protoze nema 100 kilo, ale neco by prece jen vydrzet mohla... Jedno pivo, nebo dve deci vína delaj u prumernyho cloveka kolem 0,2promile a to je prd. Krom toho by se mohli zrušit ty příšerný animace...
Posted: 08:57 04. Oct 2007
by Daanri
Posted: 15:20 04. Oct 2007
by Zyga
Posted: 16:08 04. Oct 2007
by Rejty
Aby nezacaly vazit vic...

Posted: 16:26 04. Oct 2007
by Zyga
to nemusej, staci kdyz budou min nakalovat
