Page 1 of 66

Fantasy obrazárna

Posted: 01:50 28. May 2012
by Absinthorix
Myslím, že je je škoda nechat některé pěkné obrázky zapadnout a proto tahle malá obrazárna :)

Pravidla:
  1. Fantasy obrázky jsou preferované
  2. Steampunk etc. povolené 8)
  3. Prosím neposílat rage/meme/jiné ptákoviny
  4. Extra body+ za NWN vztažené obrázky
  5. Každý komentář(spam) nechť je doplněn obrázkem
  6. Komentáře bez obrázků šup do Spamu
  7. Komentáře bez obrázků/porušující jiná pravidla budou bez milosti(a upozornění) mazány (Galli)
  8. Obrázky nejlépe hostovat mimo server např.: http://www.imagehosting.cz tenhle zvládá i relativní odkazy, takže nemusíte nic stahovat k sobě - zvládá obrázky do 15 MB což je i na hoooodně hi-res dílka, pokud nějaká někde najdete

A proč to máme dávat na ten imagehosting a ne přímo zde na forum?
  • že je zbytečné zatěžovat server
  • ten hosting umožňuje sdílet až 15MB velké kousky
  • když pak chceš citovat někoho z minulé strany, aspoň se objeví "co" cituješ konkrétně
  • ty náhledy jsou tak akorát "malé" že citování obrázků nebude zbytečně tapetovat
  • dá se to pak citovat i mimo vlákno a každý vidí co se cituje
  • a taky tím ulehčíš lidem co mají omezené stahování, jak už někdo nadával ve Spamu dřív - tyhle náhledy jsou maličké
  • *další spousta důvodů á la Benjamin Buford "Bubba" Blue*
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • a to bude asi tak všechno

...ale v podstatě to bude myslím jedno, jsem jsem si myslel, že to ulehčí život trochu :)

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 01:51 28. May 2012
by Absinthorix
A začneme zlehka bardem

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 01:53 28. May 2012
by Absinthorix
Cestou do Podtemna

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 01:56 28. May 2012
by Absinthorix
Holub propadnuvší se do stok pod Západní branou :lol:

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 02:11 28. May 2012
by Absinthorix
Stoky/kobky po průchodu několika skupin začínajících dobrodruhů denně

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 06:19 28. May 2012
by -RoF-
Příhoda v Kel a Hazru.

Image

A proč to máme dávat na ten imagehosting a ne přímo zde na forum?

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 06:23 28. May 2012
by -RoF-
V Alwarielu, pozor trpaslíkům se může udělat zle.

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:18 28. May 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote:V Alwarielu, pozor trpaslíkům se může udělat zle.
Haha, parádní!

...žádný muž mě nemůže zabít ... D'oh
Image

No říkal jsem si
  • že je zbytečné zatěžovat server
  • ten hosting umožňuje sdílet až 15MB velké kousky
  • když pak chceš citovat někoho z minulé strany, aspoň se objeví "co" cituješ konkrétně
  • ty náhledy jsou tak akorát "malé" že citování obrázků nebude zbytečně tapetovat
  • *další spousta důvodů á la Benjamin Buford "Bubba" Blue*
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • a to bude asi tak všechno
...ale v podstatě to bude myslím jedno, jsem jsem si myslel, že to ulehčí život trochu :)

Edit:
  • jo, a dá se to pak citovat i mimo vlákno a každý vidí co se cituje
  • a taky tím ulehčíš lidem co mají omezené stahování, jak už někdo nadával ve Spamu dřív - tyhle náhledy jsou maličké

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:30 28. May 2012
by -RoF-
Aha tak to jo :)

Elfi na lovu

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:31 28. May 2012
by -RoF-
Místo toho lesa Tarten a je to ..."znamenitě úkol splněn, Tarten je spálen" ;)

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:37 28. May 2012
by -RoF-
Na lovu v Prahvozdu za svitu luny ;)

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:42 28. May 2012
by Amber
Ticho před bouří... Image ... a bouře :) Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:44 28. May 2012
by Amber
Z lekce šermu - Akademie Brana Rozvážného
Image
Edit: (aneb šetřeme místo :wink: )
Kdyby takhle vypadaly turnaje v aréně... :twisted:
Image
Hostinec (Racek?)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:48 28. May 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote:Místo toho lesa Tarten a je to ..."znamenitě úkol splněn, Tarten je spálen" ;)

Image
Nádhera!


Tohle je sice "Alf" - čtenáři série Trpaslíků vědí a znají... ale myslím, že se povedl dobře: hlavně to jejich malování a získávání barvy na malbu
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:00 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote: Edit: (aneb šetřeme místo :wink: )
To přece není potřeba :wink:


Návod pro budoucí rusovlásky jak správně barvit vlasy
Image