NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení
Posted: 14:34 18. Jun 2012
Navazuje na diskuzi v http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 25#p143525 a poslední návrh od Auluse.
Kvůli přehlednosti dodržujte prosím stanovenou formu příspěvku.
Vzor:
Název: Zlaté jablko
Stručný popis : Každá nová skupina dostane od DM zlatý jablko, který může vyměnit buď za +10 lvlů pro jednoho z členů, nižší šlechtický titul pro guild mastera a nebo vilu v Targothu.
Kompletní návrh : Myslím, že jediný schůdný řešení je .... protože, vestibulum fringilla augue viverra lorem aliquet egestas. Pellentesque aliquam tempor felis ut sollicitudin. Sed imperdiet pellentesque augue, vitae auctor nibh tincidunt ut. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aenean elementum, diam id luctus pellentesque, mi turpis fringilla sem, a auctor lacus dui id turpis. Každá nová skupina dostane od DM zlatý jablko, který může vyměnit buď za +10 lvlů pro jednoho z členů, nižší šlechtický titul pro guild mastera a nebo vilu v Targothu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Reakce na jednotlivé návrhy pak budou vypadat následovně :
Reakce na : "Zlaté jablko" - ANO
Nápady/Změny :
Zlatý jablko by mělo jít vyměnit i za možnost nakopání Kancléře do jeho tlustý zadnice!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
nebo :
Reakce na : "Zlaté jablko" - NE
Důvod a řešení :
Nelíbí se mi, že jsou ty jablka zlatý. Zlatá je klišé, to jabko by mělo být v kukuřičný žluti!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno OT nemilosrdně mažu.
Kvůli přehlednosti dodržujte prosím stanovenou formu příspěvku.
Vzor:
Název: Zlaté jablko
Stručný popis : Každá nová skupina dostane od DM zlatý jablko, který může vyměnit buď za +10 lvlů pro jednoho z členů, nižší šlechtický titul pro guild mastera a nebo vilu v Targothu.
Kompletní návrh : Myslím, že jediný schůdný řešení je .... protože, vestibulum fringilla augue viverra lorem aliquet egestas. Pellentesque aliquam tempor felis ut sollicitudin. Sed imperdiet pellentesque augue, vitae auctor nibh tincidunt ut. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aenean elementum, diam id luctus pellentesque, mi turpis fringilla sem, a auctor lacus dui id turpis. Každá nová skupina dostane od DM zlatý jablko, který může vyměnit buď za +10 lvlů pro jednoho z členů, nižší šlechtický titul pro guild mastera a nebo vilu v Targothu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Reakce na jednotlivé návrhy pak budou vypadat následovně :
Reakce na : "Zlaté jablko" - ANO
Nápady/Změny :
Zlatý jablko by mělo jít vyměnit i za možnost nakopání Kancléře do jeho tlustý zadnice!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
nebo :
Reakce na : "Zlaté jablko" - NE
Důvod a řešení :
Nelíbí se mi, že jsou ty jablka zlatý. Zlatá je klišé, to jabko by mělo být v kukuřičný žluti!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno OT nemilosrdně mažu.