Page 1 of 1

Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda

Posted: 23:05 12. Jul 2012
by Nalkanar
Nemohl jsem najít, zda to někdo psal. Ale v této jeskyni, jsem za bossem čelistnatek kutal rudu a nic z toho nebylo prostě.

Log zde:
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jul 12 22:58:54] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: a teď pozor
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jul 12 22:59:29] Chvilku jsi kopal(a), ale napodarilo se Ti vykopak zadnou rudu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jul 12 22:59:32] Zdroj je pryc!

Víc z opání nemám. :wall:

Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda

Posted: 13:09 16. Jul 2012
by kucik
A jak se ta lokace jmenuje?

Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda

Posted: 13:53 16. Jul 2012
by Nalkanar
Viz. název topicu
Prahvozd - u jeskyně - jeskyně
Jsou tam pavouci - čelistnatky.

Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda

Posted: 13:57 16. Jul 2012
by kucik
Aha. napadlo mě to, ale řikal jsem si, že takhle blbě se snad nejmenuje.

Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda

Posted: 13:59 16. Jul 2012
by karolina
O tom, že ta ruda nefunguje jsem slyšela ještě od jednoho hráče, tomu se prý i zvyšovaly zlušenosti v kopání, ale nic nevykutal. Diemo to tam zkoušel a normálně nakopal topaz. Jestli teda myslíš tu rudu, co vypadá jako hromada hlíny.

Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda

Posted: 14:11 16. Jul 2012
by Nalkanar
Myslím rudu, co vypadá jako obrovský šedý balvan.

Jak jsem psal, specificky jsem kopal tu, co se nachází v chodbičce u bossa.

Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda

Posted: 22:13 03. Oct 2012
by Nalkanar
Stále prázdné rudy.