Page 1 of 1
Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda
Posted: 23:05 12. Jul 2012
by Nalkanar
Nemohl jsem najít, zda to někdo psal. Ale v této jeskyni, jsem za bossem čelistnatek kutal rudu a nic z toho nebylo prostě.
Log zde:
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jul 12 22:58:54] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: a teď pozor
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jul 12 22:59:29] Chvilku jsi kopal(a), ale napodarilo se Ti vykopak zadnou rudu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jul 12 22:59:32] Zdroj je pryc!
Víc z opání nemám.

Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda
Posted: 13:09 16. Jul 2012
by kucik
A jak se ta lokace jmenuje?
Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda
Posted: 13:53 16. Jul 2012
by Nalkanar
Viz. název topicu
Prahvozd - u jeskyně - jeskyně
Jsou tam pavouci - čelistnatky.
Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda
Posted: 13:57 16. Jul 2012
by kucik
Aha. napadlo mě to, ale řikal jsem si, že takhle blbě se snad nejmenuje.
Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda
Posted: 13:59 16. Jul 2012
by karolina
O tom, že ta ruda nefunguje jsem slyšela ještě od jednoho hráče, tomu se prý i zvyšovaly zlušenosti v kopání, ale nic nevykutal. Diemo to tam zkoušel a normálně nakopal topaz. Jestli teda myslíš tu rudu, co vypadá jako hromada hlíny.
Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda
Posted: 14:11 16. Jul 2012
by Nalkanar
Myslím rudu, co vypadá jako obrovský šedý balvan.
Jak jsem psal, specificky jsem kopal tu, co se nachází v chodbičce u bossa.
Re: Prahvozd - u jeskyně - jeskyně - nefunkční ruda
Posted: 22:13 03. Oct 2012
by Nalkanar
Stále prázdné rudy.