Page 1 of 1
ST: Přechod mezi slaady a troglodyty
Posted: 11:23 17. Jul 2012
by LDamian
Dveře od troglodytů ke slaadům jsou otevíratelné pouze ze strany od povrchu. Ze strany od podtemna chybí npc s klíčem. V situaci blokování východů z podtemna je to docela podstatný problém.
Pokud nejde o záměr, prosím o úpravu.
Re: Přechod mezi slaady a troglodyty
Posted: 11:33 17. Jul 2012
by Koninho87
LDamian wrote:Dveře od troglodytů ke slaadům jsou otevíratelné pouze ze strany od povrchu. Ze strany od podtemna chybí npc s klíčem. V situaci blokování východů z podtemna je to docela podstatný problém.
Pokud nejde o záměr, prosím o úpravu.
Né vždy je může otevřít i někdo z povrchu.
Re: Přechod mezi slaady a troglodyty
Posted: 11:35 17. Jul 2012
by LDamian
Koninho87 wrote:LDamian wrote:Dveře od troglodytů ke slaadům jsou otevíratelné pouze ze strany od povrchu. Ze strany od podtemna chybí npc s klíčem. V situaci blokování východů z podtemna je to docela podstatný problém.
Pokud nejde o záměr, prosím o úpravu.
Né vždy je může otevřít i někdo z povrchu.
Bude tedy skvělé, když bude mít podtemno stejnou možnost - tedy né vždy je otevřít.
Re: Přechod mezi slaady a troglodyty
Posted: 11:50 17. Jul 2012
by -RoF-
A proč by podtemno mělo mít stejnou možnost? Dveře třeba udělali trogolidi, aby jim slaadi nelezli na jejich území?
Pokud bys chtěl, aby měl povrch i podtemno stejné možnosti, tak v tom případě by pak všechny suroviny musely být nahoře i dole, nemyslíš?

Re: Přechod mezi slaady a troglodyty
Posted: 11:56 17. Jul 2012
by LDamian
-RoF- wrote:A proč by podtemno mělo mít stejnou možnost? Dveře třeba udělali trogolidi, aby jim slaadi nelezli na jejich území?
Pokud bys chtěl, aby měl povrch i podtemno stejné možnosti, tak v tom případě by pak všechny suroviny musely být nahoře i dole, nemyslíš?

Čemu nerozumíš na větě:
"
Pokud nejde o záměr, prosím o úpravu."
Re: Přechod mezi slaady a troglodyty
Posted: 11:58 17. Jul 2012
by Krysak
-RoF- wrote:A proč by podtemno mělo mít stejnou možnost? Dveře třeba udělali trogolidi, aby jim slaadi nelezli na jejich území?
Pokud bys chtěl, aby měl povrch i podtemno stejné možnosti, tak v tom případě by pak všechny suroviny musely být nahoře i dole, nemyslíš?

Počkej až tě jednou chytíme, doufám, my si tě převychováme drzoune..... mamka od 15 orčat se musí sakra ohánět:).
Re: Přechod mezi slaady a troglodyty
Posted: 12:20 17. Jul 2012
by Desmond
Jakmile budou dokončeny práce. Podtemno i Povrch budou mít stejné podmínky pro cestování tam a zpátky. Víc vám k tomu teď neřeknu.
Re: Přechod mezi slaady a troglodyty
Posted: 12:31 17. Jul 2012
by LDamian
Děkuji za odpověď. Prosím o zamknutí topicu.