zabugovanej stan koboltu u ivory
Posted: 14:00 18. Jul 2012
Pěkný den, chtěl bych se s Vámi podělati o jeden z buggů v lokaci tábotu koboltů u ivory.
Po vymlácení všech žijících v této osadě se jistě pujdete podívat do beden, které jsou vedle stanu.
Dejte pozror při příchodu k zadním bednám, pač se Vám může stát, že Vaše postava zavadí o stan a už se z něj nedostane. Při následném logu do hry, třeba i po 20s se naspawnují všichni osadníci, kteří Vás jistě rychle přivítají ohněm a šipkami z kuší.
s pozdravem kamarád koboltů:-)
Po vymlácení všech žijících v této osadě se jistě pujdete podívat do beden, které jsou vedle stanu.
Dejte pozror při příchodu k zadním bednám, pač se Vám může stát, že Vaše postava zavadí o stan a už se z něj nedostane. Při následném logu do hry, třeba i po 20s se naspawnují všichni osadníci, kteří Vás jistě rychle přivítají ohněm a šipkami z kuší.
s pozdravem kamarád koboltů:-)