Page 1 of 1

Vyvolaná silnější spektra- vyvolej silnějšího nemrtvého

Posted: 12:44 25. Jul 2012
by karolina
Už to tu bylo zmíněno někde v dotazech nováčka, ta spektra je nějaká celá zabugovaná. Když jí vyvolám, tak nejde předčasně odvolat a jak jsem zjistila dneska tak nejde odvolat ani systémově, prostě to jen napíše hlášku že odvolávám vyvolaná silnější spektra, udělá grafickej efekt, ale spektra je pořád u mě a zůstává i v partě. Nefunguje relog ani meditace ani spánek.
Chtěla jsem spektru uléčit k smrti, to se mi povedlo, bez toho aby na mě útočila. Spektra zemře a objeví se nová, ale na tu když zaútočím tak útočí ona na mě (dokud nezaútočím je přátelská, ale už není v partě a nenásleduje mě). To by ještě tak nevadilo, kdyby nebyla nesmrtelná. Zabiju jednu a objeví se další, která je automaticky nepřátelská.
Když nechám spektru zabít v dungu, tak při přechodu do další lokace je tam zase (už ne se mnou v partě).
Celkem jsem jí vyvolala asi pětkrát a vždycky jsem měla tyhle problémy.

Re: Vyvolaná silnější spektra- vyvolej silnějšího nemrtvého

Posted: 15:21 25. Jul 2012
by zachy
Tuhle spektru jsme dnes asi v 13:00 potkali před yettiema.
4x jsem ji zabil a 4x obživla :mrgreen: měl jsem zato, že si s náma hraje DM :mrgreen:

Re: Vyvolaná silnější spektra- vyvolej silnějšího nemrtvého

Posted: 17:27 25. Jul 2012
by karolina
Jo no to byla ta moje :D :D já jí tam nechala mrchu po tom co jí zabil ten boss u yettiů.. sem zdrhala, že hurá, spektra chcípla a ona se tam objevila za přechodem.. měl jsi jí přátelskou nebo nepřátelskou?

Re: Vyvolaná silnější spektra- vyvolej silnějšího nemrtvého

Posted: 18:08 25. Jul 2012
by zachy
karolina wrote:Jo no to byla ta moje :D :D já jí tam nechala mrchu po tom co jí zabil ten boss u yettiů.. sem zdrhala, že hurá, spektra chcípla a ona se tam objevila za přechodem.. měl jsi jí přátelskou nebo nepřátelskou?
přátelská... Tak jsem ji praštil :D pak byla nepřátelská..
zemřela... ožila a byla opět přátelská :mrgreen:

Re: Vyvolaná silnější spektra- vyvolej silnějšího nemrtvého

Posted: 00:49 26. Jul 2012
by Bahnak
Nejspíše true RP záležitost:
Můžeš ji vyvolat - odvolá se sama až se ji bude chtít a na tvůj názor příliš nehledí.
Je to spektra - nehmotný nemrtvý co si chce asi jen popovídat, takže je zprvu přátelská, když ji chceš zmlátit, vůbec to nejde a když jo, tak stejně mrcha nechcípne a chce si o tom znovu popovídat.
Já bych to asi i nechal :-D

Re: Vyvolaná silnější spektra- vyvolej silnějšího nemrtvého

Posted: 05:58 26. Jul 2012
by -RoF-
Bahnak wrote:Nejspíše true RP záležitost:
Můžeš ji vyvolat - odvolá se sama až se ji bude chtít a na tvůj názor příliš nehledí.
Je to spektra - nehmotný nemrtvý co si chce asi jen popovídat, takže je zprvu přátelská, když ji chceš zmlátit, vůbec to nejde a když jo, tak stejně mrcha nechcípne a chce si o tom znovu popovídat.
Já bych to asi i nechal :-D
Souhlas, stará chybka, ale už vidím, jak si s tím zablbnu se svou magičkou. "Zmiz duchu a nesleduj mě!"..."Co říkáš?"..."Jsi zakletá duše mlynáře z Dorenského lesa?"..."Proto strašíš mágy svou neposlušností"..."A jak by se to dalo vyřešit....." :)

Re: Vyvolaná silnější spektra- vyvolej silnějšího nemrtvého

Posted: 11:21 26. Jul 2012
by karolina
Mno, ona se neodvolává ani sama.. ona se prostě neodvolá nikdy.. systémově to tu hlášku po dost dlouhý době vypíše, ale spektra si za mnou vesele dál poletuje. Což už bych brala jako chybu, protože každej summon se ti po nějaký době rozplyne. I obyč spektra se rozplyne, jen prostě tahle nějak zůstává.

Re: Vyvolaná silnější spektra- vyvolej silnějšího nemrtvého

Posted: 11:30 26. Jul 2012
by zachy
Já bych to bral jako nesmrtelnýho summona, který je jako stvořen pro expení :mrgreen:
Jednou vyvoláte a už se nemusíte o nic starat :)