Page 1 of 1
Hakpack
Posted: 10:24 06. Aug 2012
by aenast28
Rád bych se zeptal, jelikož bych hrál na serveru Thalie. Problém je v tom že ikdyž mám vše nainstalované včetně CEPu a obou datadisků včetně haků, tak mi ve hře napíše že mi chybí hak: tpm_cfg.hak a já nevím kde bych ho sehnal, mohl bys mi poradit?? Za odpověd děkuji
Re: Hakpack
Posted: 10:39 06. Aug 2012
by kucik
To si nejspíš spouštíš modul u sebe. Na serveru takový hak nepotřebuješ. Na serveru ani není.
Re: Hakpack
Posted: 10:42 06. Aug 2012
by aenast28
A co bych tedy měl udělat?
Re: Hakpack
Posted: 10:50 06. Aug 2012
by kucik
Zapneš hru. Klikneš na multiplayer game, zobrazí se ti přihlášení k master serveru, který vyprší, klikneš na direct link a napíšeš tam thalie.pilsfree.cz:5121
Re: Hakpack
Posted: 10:54 06. Aug 2012
by aenast28
Děkuju a hned zkusim
