Page 1 of 2

Přítelíček

Posted: 12:46 09. Aug 2012
by Barbar321
Stejně jako dříve s mou první postavou, kdy se mi po přechodu na nový level občas stalo, že nešel vyvolat medvěd, tak se mi teď poprvé s novou postavou stalo, že mi také nejde vyvolat. Potřeboval bych tedy poprosit DMko s malým expovým čachrem, který snad tuto záležitost opět obnoví, jak se stávalo dříve. Budu jen doufat, že i když podstata přítelíčků postav je trochu odlišná, bude zvolený postup stejně efektivní jako tenkrát.

Ideální by byla pomoc kolem 20-té hodiny.

Re: Přítelíček

Posted: 13:25 09. Aug 2012
by Aulus
Barbar321 wrote:Stejně jako dříve s mou první postavou, kdy se mi po přechodu na nový level občas stalo, že nešel vyvolat medvěd, tak se mi teď poprvé s novou postavou stalo, že mi také nejde vyvolat. Potřeboval bych tedy poprosit DMko s malým expovým čachrem, který snad tuto záležitost opět obnoví, jak se stávalo dříve. Budu jen doufat, že i když podstata přítelíčků postav je trochu odlišná, bude zvolený postup stejně efektivní jako tenkrát.

Ideální by byla pomoc kolem 20-té hodiny.
Postarám se o to. :wink:

Re: Přítelíček

Posted: 14:12 09. Aug 2012
by Nalkanar
Jen ze zvědavosti - jaký to byl přítelíček u předchozí postavy, jaký teď? Začlo to dělat na stejných lvlech?

Re: Přítelíček

Posted: 16:19 09. Aug 2012
by Barbar321
Aulus wrote:
Postarám se o to. :wink:

Děkuju za rychlý zásah, leč to nepomohlo. Teď to vypadá stejně, jako u té mé minulé postavy. Napíše "povolávám přítelíčka", udělá gesta vyvolávání, ale přítelíček se neobjeví.
Minule jsme ale používali obrácený postup.

tj. přidat expy přes level, trénink bez trenéra (který to právě vše napravil) a následný zpětný odběr zkušeností.

Chtěl bych tedy poprosit ještě o jeden zásah.

Re: Přítelíček

Posted: 16:20 09. Aug 2012
by Barbar321
Nalkanar wrote:Jen ze zvědavosti - jaký to byl přítelíček u předchozí postavy, jaký teď? Začlo to dělat na stejných lvlech?
U minulé byl medvěd u druida, teď je to pixí u socky. Medvěd mi začal zlobit kolem 8 levelu, pixí poprve teď na podstatně vyšším.

Re: Přítelíček

Posted: 16:21 09. Aug 2012
by Prasokralik
Stalo se tohle ještě někomu? Mě se zdá že jsi jediný koho přítelíček tímhle způsobem zlobí, možná by to začalo hledat chybu u tebe. Hlavně co se týče správnosti override a stáhnutých haků a tlk souborů

Re: Přítelíček

Posted: 16:28 09. Aug 2012
by Nalkanar
Prasokralik wrote:Stalo se tohle ještě někomu? Mě se zdá že jsi jediný koho přítelíček tímhle způsobem zlobí, možná by to začalo hledat chybu u tebe. Hlavně co se týče správnosti override a stáhnutých haků a tlk souborů
Souhlasím s PK. Mě na sorce jede pixie bez problémů pořád. Takže možná si udělat "hezké odpoledne", postahovat znovat haky apod. a nacpat je znova do NWN.

Re: Přítelíček

Posted: 16:54 09. Aug 2012
by kucik
Kdyby šlo o haky, tak toho familiara vidí okolí. Spíš bych přemejšlšl třeba nad tim, jak ho odvoláváš, v jakém stavu atp.

Re: Přítelíček

Posted: 18:20 09. Aug 2012
by Barbar321
kucik wrote:Kdyby šlo o haky, tak toho familiara vidí okolí. Spíš bych přemejšlšl třeba nad tim, jak ho odvoláváš, v jakém stavu atp.
Přesně toto jsme dříve řešili s Miell (způsob odvolávání a v jakém stavu). Na nic jsme ale nepřišli i když jsme se dohodli na určitých pokusech, které by teoreticky mohly něco prokázat.

V čem to je nemám tušení, ale nejspíš mi to dělá nějakým způsobem instalace na druhém počítači. Zde už jsem dvakrát prováděl kompletní novou instalaci i s novým stahováním všech potřebných souborů. Pravděpodobně nesmím chodit k trenérovi, když hraju z druhého počítače (což jsem velice pečlivě dodržoval). Myslel jsem ale, že když mě zabijou, klesnu pod level a zase se dostanu zpět, že problém nenastane, když k trenérovi nejdu a jen namačkám level (a také, když tato třetí instalace nezlobila).

Jesli někoho napadá v čem to může být, budu rád za každou radu.

Re: Přítelíček

Posted: 18:54 09. Aug 2012
by Prasokralik
Spousta přítelíčků je custom dělaných pro thalii, je klidně možné, že máš chybný/zastaralý/nekompletní hak soubor na jednom pc, na druhém to máš v pořádku

hra se pak odvolává na číslo přítelíčka z haku, který ale na druhém pc pod tímhle číslem už nemáš, resp. nemáš tam nic, proto nic nevyvoláš

jen teorie, lae podle toho co říkáš by to mohlo odpovídat

Re: Přítelíček

Posted: 20:14 09. Aug 2012
by Barbar321
Prasokralik wrote:Spousta přítelíčků je custom dělaných pro thalii, je klidně možné, že máš chybný/zastaralý/nekompletní hak soubor na jednom pc, na druhém to máš v pořádku

hra se pak odvolává na číslo přítelíčka z haku, který ale na druhém pc pod tímhle číslem už nemáš, resp. nemáš tam nic, proto nic nevyvoláš

jen teorie, lae podle toho co říkáš by to mohlo odpovídat
Díky za další teorii, ale moc bych tomu nevěřil. Jednou člověk chybu u stahování udělat může, ale 3x? :shock:

Krom toho, oba dva jsou ze standardní palety NWN

Re: Přítelíček

Posted: 21:01 09. Aug 2012
by Prasokralik
To jsou ale jejich pořadí a tím pádem číslování se právě díky přidaným přítelíčkům mění - a tímhle jsem si jistý. Schválně si ověř, jestli máš při lvl upu na výběr na obou počítačích stejný počet přítelíčků

Re: Přítelíček

Posted: 21:20 09. Aug 2012
by Barbar321
Prasokralik wrote:To jsou ale jejich pořadí a tím pádem číslování se právě díky přidaným přítelíčkům mění - a tímhle jsem si jistý. Schválně si ověř, jestli máš při lvl upu na výběr na obou počítačích stejný počet přítelíčků
jenže mě se to stalo při lvlupu u povolání, které přítelíčka nemá :(

Ale asi na tom něco bude

Re: Přítelíček

Posted: 00:23 10. Aug 2012
by Caehan
A reinstaloval jsi to na obou počítačích?

Re: Přítelíček

Posted: 07:35 10. Aug 2012
by Barbar321
Aulus wrote:
Postarám se o to. :wink:
Děkuji moc i za druhý zásah, který přinesl své ovoce a přítelíček opět funguje.

Díky