Page 1 of 1

Smrt

Posted: 23:09 11. Aug 2012
by petrk123
Ahoj před chvíli jsem byl v krynu u ohnivých elementálů a koukám, že už nemam lektvary tak jsem šel pryč a modlil jsem se abych se mohl vyléčit kouzlama.... no na začátku modlení jsem zničeho nic umřel.... Chtěl bych se zeptat proč

Re: Smrt

Posted: 23:11 11. Aug 2012
by Firefox_
Neměl jsi naboostěné HPčka?

Re: Smrt

Posted: 23:13 11. Aug 2012
by petrk123
Já jsem vůl....

Re: Smrt

Posted: 23:13 11. Aug 2012
by Firefox_
:)