Smrt
Posted: 23:09 11. Aug 2012
Ahoj před chvíli jsem byl v krynu u ohnivých elementálů a koukám, že už nemam lektvary tak jsem šel pryč a modlil jsem se abych se mohl vyléčit kouzlama.... no na začátku modlení jsem zničeho nic umřel.... Chtěl bych se zeptat proč