Page 1 of 1

Help

Posted: 21:37 05. Oct 2007
by Kiri
Tak uz nevim co stim krom zahoídit. Moje nova graficka karta. GeForce 7500 s ovladaci, ktere este nvidia nepodelala....vsade se chova normalne. Jen co ale vlezu na Thalii, zacne mi problikavat obrazovka, postava se soupe po lokaci sem tam a je to pekne k na**ani...nevite nekdo co stim? Pokud se utvrdim vtim ze nvidiaci sou zevla du pro nejakou Atinu...Diky moc

Re: Help

Posted: 21:40 05. Oct 2007
by chlor
Kiri wrote:Tak uz nevim co stim krom zahoídit. Moje nova graficka karta. GeForce 7500 s ovladaci, ktere este nvidia nepodelala....vsade se chova normalne. Jen co ale vlezu na Thalii, zacne mi problikavat obrazovka, postava se soupe po lokaci sem tam a je to pekne k na**ani...nevite nekdo co stim? Pokud se utvrdim vtim ze nvidiaci sou zevla du pro nejakou Atinu...Diky moc
no zkus vymyslet nejdriv nejaky jiny reseni...jestli Atiny neco nemaj radi, tak je to NWN ;)

Posted: 22:36 05. Oct 2007
by Kiri
to jako fakt?

Posted: 22:56 05. Oct 2007
by Sylmael
Zda sa ze vyriesene.

Posted: 01:06 06. Oct 2007
by chlor
Kiri wrote:to jako fakt?
jojo ;)

Posted: 01:22 06. Oct 2007
by Kiri
Vse ok, diky Sylmovi.

Posted: 10:10 06. Oct 2007
by photter
nevim, co ste vymysleli se sylmem ale měly by ti pomoct drivery 158.19

Posted: 10:43 06. Oct 2007
by Sylmael
Neboli to drivery

Posted: 11:30 06. Oct 2007
by photter
Sylmael wrote:Neboli to drivery
klidně se rozpovídej víc, měl sem s tim taky problémy
mně teda pomoh tendle driver ale rád se dozvim další možnosti :wink:

Posted: 15:01 06. Oct 2007
by Kiri
myslim stranky EQ fora...a je to vypnuti jednoho jadra. Spuustis si hru prepness do spravce uloh - procesy, pravim mysitkem kliknes na mainwn a v posledni kolonce vypnes jedno jadro, tim se prestanou prat a pocitat jeden obraz donekonce (obe jadra). To byl cely muj proble. Pred par lety nevedeli ze asi neco takovy prijde, tak typuji, ze neni nastaven vypocet pro vyce (dvou) jadrove procaky.

Posted: 15:17 06. Oct 2007
by photter
aha, vo tomdle vim ale dělaj to jenom starší dvoujádra, tak to je krapet jiná příhoda