Připojení
Posted: 23:58 14. Aug 2012
Mám problémy s připojením: Vždycky mi to vyhodí timeout. Přitom mýmu bratrovi jde ve stejný síti připojení v pohodě na první pokus. Máte někdo nápad čím to může být? (Ještě dneska před restartem to bylo v pohodě. Zkoušel jsem restartovat komp a měnit adresu - bez výsledku. Jedu na Win 7 64bit)