Page 1 of 1

Připojení

Posted: 23:58 14. Aug 2012
by Sobik
Mám problémy s připojením: Vždycky mi to vyhodí timeout. Přitom mýmu bratrovi jde ve stejný síti připojení v pohodě na první pokus. Máte někdo nápad čím to může být? (Ještě dneska před restartem to bylo v pohodě. Zkoušel jsem restartovat komp a měnit adresu - bez výsledku. Jedu na Win 7 64bit)

Re: Připojení

Posted: 09:37 15. Aug 2012
by kucik
Vidim tam pokusy o přihlášení s účtem 'Sobik-'. Nevim co tam dělá ta pomlčka. Proto tě to nejspíš vyhazuje.

Re: Připojení

Posted: 09:42 15. Aug 2012
by Sobik
Je možný že jsem až takovej kretén? :D
No bylo to ono no... Díky. :D