Page 1 of 1

Karathská stráž - severní brána

Posted: 20:33 15. Aug 2012
by Paulus
Zdravím. Stráž na severní bráně stále nabádá, že k zápisu na svatou výpravu se jde touto cestou.

Re: Karathská stráž - severní brána

Posted: 20:51 15. Aug 2012
by Amber
Paulus wrote:Zdravím. Stráž na severní bráně stále nabádá, že k zápisu na svatou výpravu se jde touto cestou.
A vyvolávač na náměstí jim přizvukuje. :wink:

Re: Karathská stráž - severní brána

Posted: 02:29 16. Aug 2012
by J.F.Payne
A domobranci z Ivory by se rádi taky přidali.

Ale oni myslí tu výpravu, co teď povede Johannes... :twisted: