Page 1 of 1
Vyzva
Posted: 18:01 06. Oct 2007
by Shamanko
*v Ivory na nastenke vysi nasledujuci odkaz*
V Hillskych ruinach pri Ivory sa zacali diat divne veci. Objavil sa zvlastny prizrak, ktory vsetkym prorokoval smrt. Z toho dovodu ja, Seoman Camaris, hladam odvaznych dobrodruhov, ktory mi pomozu vycistit toto miesto od zla. Ak Dei Anang bude stat nad nami podari sa nam zvitazit. Preto kazdy kto sa neboji nech ma najde v Ivory.
*Podpisany* Camaris
//zaujemci napiste sa a poprosim aj DM aby urcil cas kedy sa moze tato vyprava uskutocnit vdaka
Posted: 18:13 06. Oct 2007
by cmon
Já se přidám, však víš.
podepsán Filda
Posted: 22:29 06. Oct 2007
by Seth-Plzen
Eleanor nemůže zůstat stranou
Posted: 12:27 07. Oct 2007
by JiB
// Ja sa pridam tiez

. Skusime to spravit dnes vecer cca o 19,30. Uvidim ako sa vam podari lognut a zariadim sa. Pripravte si lekarnicky hehe.
Posted: 12:36 07. Oct 2007
by monstera
možná příjdu . Lucie
Posted: 15:43 07. Oct 2007
by Žorž
Je povinností Ivorské domobrany, ač vytížené mnohými záhadnými úkazy, by ochraňovala a dozírala na cestovatele, kteří se z různých důvodů pokouší prolézat naše ruiny. Jakožto strážmistr Najív Virtutes tedy dohlédnu na bezpečnost hostů, ač bych jim jejich snažení raději vymluvil. Jakékoli činění v této oblasti, ač úžasné a vzrušující, je z mýchzkušeností dlouhodobě naprosto marné.
Posted: 22:14 07. Oct 2007
by JiB
* Dobrodruhovia nedokazali odvratit nebezpecenstvo z ruin ani tento den. Ludia su nervozny. Viacery spominaju nejaky prizrak. Niektori su vydeseni do smrti. *
* Ronor znami lovca odmien zavital do Ivory. Vypytuje sa ludi na obavanu carodejnicu. Ludi potesila apon tato dobra sprava z poslednych dni. *
Posted: 10:08 08. Oct 2007
by JiB
// A este by som chcel poprosit o jednu vec. Dungeonmaster force lock nefunguje asi vobec tak ked napisem ze dvere su zamknute a nie je na nich zamka tak nie je vhodne tam opakovane vstupovat

. Dakujem za pochopenie. Ten force lock funguje ako sa mu zachce.
Posted: 13:50 08. Oct 2007
by wekslo
JiB wrote:// A este by som chcel poprosit o jednu vec. Dungeonmaster force lock nefunguje asi vobec tak ked napisem ze dvere su zamknute a nie je na nich zamka tak nie je vhodne tam opakovane vstupovat

. Dakujem za pochopenie. Ten force lock funguje ako sa mu zachce.
//funguje, jenze to zamkne na puvodni TO, takze kdyz pak nekdo prijde, nevi o co jde a je silne iniciativni jako moje pixie, tak to odemkne :] timto se omlouvam, nejak sem nebyl v obraze ;]
Posted: 16:27 08. Oct 2007
by monstera
JiB wrote:// A este by som chcel poprosit o jednu vec. Dungeonmaster force lock nefunguje asi vobec tak ked napisem ze dvere su zamknute a nie je na nich zamka tak nie je vhodne tam opakovane vstupovat

. Dakujem za pochopenie. Ten force lock funguje ako sa mu zachce.
Moje Lucie byla také asi ta, která opakovaně lezla dovnitř a otvírala dveře. Omlouvám se , v rámci hry mi zapadlo políčko, ve kterém se hlášky objevují a tak jsem hned nepřečetl , že jsou zamknuté, a spousta dalších hlášek to překryla...
Posted: 19:39 09. Oct 2007
by fuxxo
Lúthien Thiudien sa hlási ako felčiarka vypravy!