Problem s lognutim
Posted: 13:21 19. Aug 2012
Ahoj nevim kam enhle topic patři tak jsem to pisnul sem, kdyz ne tak se omlouvám.
Mám prolém s postavou Hildegarda *Jestřábí oko* na acc GetFirstPC.
Problem je v tom ze jsem padl pod lvl odlogl ale nejspis na ni zustala zbroj ktera byla az od lvl ze ktereho jsem spadl takze ted nelognu vypise mi to ze mam na sobe veci pro spatny lvl.
Mám prolém s postavou Hildegarda *Jestřábí oko* na acc GetFirstPC.
Problem je v tom ze jsem padl pod lvl odlogl ale nejspis na ni zustala zbroj ktera byla az od lvl ze ktereho jsem spadl takze ted nelognu vypise mi to ze mam na sobe veci pro spatny lvl.