Page 1 of 2
Problém se spuštěním hry
Posted: 19:40 23. Aug 2012
by Amithiel
Mám problém se spuštěním hry, tak Vás prosím o pomoc, pokud někdo budete vědět, čím by to mohlo být.
1) Nainstalovala jsem NWN bez datadisků - bez problému běží.
2) Nainstalovala jsem 1. datadisk - to mi vyhodilo chybu (klasickou, když Vám některý program "neodpovídá") až když jsem se chtěla připojit s nějakou postavou do hry.
3) Nainstalovala jsem 2. datadisk - už jsem hru ani nespustila, sice se mi zobrazila úvodní obrazovka včetně nahrávací obrazovky, ale když to mělo dojít do té fáze, kdy jsou přehrávány loga firem, tak mi to opět spadlo.
Nepomohlo ani opakované přeinstalování hry, ani "opatchování a ocepování".
Za případné rady předem děkuji.
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 19:54 23. Aug 2012
by Shaman88
Doporučuju mezi instalacemi datadisků hru nespouštět.
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 20:19 23. Aug 2012
by D_E_K_A
No mně to i ted občas spadne hned po spuštění (loga, atd.), ale pak se proklikám dál a jede vše jak má. Pro připojení třeba mít všechny datadisky. Ještě měj chvíli trpšlivost.

Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 20:21 23. Aug 2012
by Shaman88
Ještě doporučuju ve vymazat obsah složky movies....
Někdy to pomůže, videa to vůbec nebude načítat a skočíš rovnou do hlavní nabídky.
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 20:34 23. Aug 2012
by Amithiel
Tak i přes další přeinstalování hry, bez toho, aniž bych hru mezi instalací klasiky a datadisků spustila, i přes vymazání obsahu složky s videi, mi hra spadne hned po ukončení nahrávací obrazovky.
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 21:19 23. Aug 2012
by Bahnak
Osbně to tipuji na ovladače grafické karty, zkus starší ovladače. Btw co máš za grafiku? (taky se mi to dělo a byly to ovladače)
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 21:46 23. Aug 2012
by Amithiel
Bahnak wrote:Osbně to tipuji na ovladače grafické karty, zkus starší ovladače. Btw co máš za grafiku? (taky se mi to dělo a byly to ovladače)
Mám ATI Radeon HD 5570 (když jsem hru měla nainstalovanou drříve, tak jsem ji měla na ATI Radeon HD 2200 tuším), jenže nevím, jaký ovladač bych mohla použít. Za odkaz ke stažení bych byla vděčná.
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 08:17 24. Aug 2012
by Shaman88
Zkus ještě nastavit kompaktibilitu s windows XP.
Pak spustit hru jako správce.
A také ve windowsech vypnout řízení uživatelských účtů(pokud nevíš jak na to, návod jistě najdeš na netu)
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 08:20 24. Aug 2012
by Lord_Berserk
A pustit to rovnou EXE souborem a ne pres uvodni obrazovku autorunu.
Me to pres ni trebas hazi pokazdy chybovou hlasku.
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 12:06 24. Aug 2012
by drake127
A ještě zkusit spouštět v okně. Mně se také občas stane, že NWN spadne při načítání, ale jen náhodně cca v 20 % případů a stačí ho jen spustit znovu.
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 22:03 26. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Mne na "sedmickach" NWN padalo pri nizkem rozliseni nastavenem ve hre....Pokud nemas nastaveno, nastav stejne rozliseni jako ma tvuj desctop.
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 20:38 28. Aug 2012
by Amithiel
Tak jsem zkusila nainstalovat nové ovladače, ale při instalaci mi to vypsalo "Chyba instalace balíčku", ale v rozpisu chyb mi to nic bližšího nevypsalo. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 10:38 29. Aug 2012
by Shaman88
Neinstaluješ ovladače pro jiný systém?
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 13:06 30. Aug 2012
by D_E_K_A
Shaman má nejspíše pravdu. Zkontroluj, zda-li jsou ty ovladače vážně pro tvůj OS. Ono 32/64bit může rozhodovat a kolidovat...
Re: Problém se spuštěním hry
Posted: 11:04 01. Sep 2012
by Amithiel
Ať jsem instalovala jak pro XP 32 bit, tak 64 bit, vždy mi to hlásilo chybu v instalaci balíčku, tak já nevím co dělám špatně...
