Page 1 of 1
NWN a Win8
Posted: 16:57 27. Aug 2012
by Shaman88
Má už někdo NWN na Windows 8?
Běží to stejně dobře jako na sedmičkách nebo je tam nějaká změna?
Re: NWN a Win8
Posted: 21:46 27. Aug 2012
by drake127
Nezkoušel jsem, ale W8 jsou sedmičky bez funckionality menu Start, takže NWN pojede, když už vymyslíš způsob, jak ho (nebo cokoliv jiného) spustit.
Re: NWN a Win8
Posted: 14:46 14. Jan 2013
by Legition
Skouším to zprovoznit kamarádovy, má windows 8 a zatím se mu nechce spustit hra
Re: NWN a Win8
Posted: 14:48 14. Jan 2013
by kucik
On zkouší hrát na mobilu?
Re: NWN a Win8
Posted: 14:52 14. Jan 2013
by KaTo
kucik wrote:On zkouší hrát na mobilu?
...ale zase je to mobil s 36ti palcovým displejem!

Re: NWN a Win8
Posted: 15:02 14. Jan 2013
by karolina
Diemovi běhaj NWN na Win8
Re: NWN a Win8
Posted: 15:04 14. Jan 2013
by Shaman88
Mě to taky běhá na win8....
Osvědčilo se mi nedávát nwn na systémový disk a spouštět ho jako správce.
Samozřejmostí je u 8ček vypnutí UAC.
Re: NWN a Win8
Posted: 15:07 14. Jan 2013
by kucik
Ale zeptám se jako neuživatel windows. Nainstaloval jsem na jeden počítač win7. Když spouštim nwn, toolset a pár dalších aplikací, tak mě to pořád prudí, zda chci dovolit aby aplikace prováděla změny v tomto počítači.
Zkoušel jsem snižovat takovýto šoupátko zabezpečení, ale beze zzměny.
Re: NWN a Win8
Posted: 15:23 14. Jan 2013
by KaTo
kucik wrote:Ale zeptám se jako neuživatel windows. Nainstaloval jsem na jeden počítač win7. Když spouštim nwn, toolset a pár dalších aplikací, tak mě to pořád prudí, zda chci dovolit aby aplikace prováděla změny v tomto počítači.
Zkoušel jsem snižovat takovýto šoupátko zabezpečení, ale beze zzměny.
Celý wokna mám v práci z pozice téhle bezpečnosti "vyplé" (tj. mě neprudí nikdy u ničeho, netuším jak toho ITaci dosáhli), ale doma na W7 to mám zaplé a programům zadávám výjimky "ručně". Tj. každou, kterou chci, aby při spouštění neprudila, tak změním nastavení, aby se apříslušná plikace spouštěla vždy jako správce.
Postup: pravé tlačítko na spouštěcí ikoně NWN -> vlastnosti -> kompatibilita -> "spouštět jako správce".
Re: NWN a Win8
Posted: 15:25 14. Jan 2013
by kucik
To jsem zaškrtnul a prudí to stejně.
Re: NWN a Win8
Posted: 15:33 14. Jan 2013
by Shaman88
kucik wrote:To jsem zaškrtnul a prudí to stejně.
Ovládací panely - uživatelské účty - změnit nastavení nástroje řízení uživatelských účtu (UAC) a dej to úplně dolů.
Re: NWN a Win8
Posted: 17:26 14. Jan 2013
by Diemo
nwn a osmicky.....po trapeni aby vubec neco fngovalo, nwn beha lip nez predtim.
Re: NWN a Win8
Posted: 20:40 14. Jan 2013
by zachy
Splněný sen?
Craftění v metru, autobuse a přes den normální hra?

Re: NWN a Win8
Posted: 23:17 14. Jan 2013
by Legition
Nwn už mu taky běží, problém má s whitelistem
