Page 1 of 1

Screenshoty

Posted: 11:01 28. Aug 2012
by Ragmon
Zdravím, nejsou mi dělat screeny. Na EQ mi dělat šli, ale na Thalii to udělá jen bílé nic. Dělají se nějak speciálně nebo je to chyba někde u mě? (sreeny tahám normálně ze složky nwn/screenshots)

Re: Screenshoty

Posted: 11:16 28. Aug 2012
by kucik
To, k jakému serveru jsi připojenej opravdu neovlivňuje takové vlastnosti hry/desktopu.

Re: Screenshoty

Posted: 11:20 28. Aug 2012
by Prasokralik
Screeny se neumí přepisovat a mají omezený počet obrázků se složce, jakmile se zaplní, je nutné složku ve hře nejdřív vyprázdnit a pak dělat další screeny

Re: Screenshoty

Posted: 11:24 28. Aug 2012
by Ragmon
Právě tam bylo to divné, že z EQ screeny fungovali a z TH tam mam jen bílo.
Prasokrálík: Zkusím promazat, díky.

Re: Screenshoty

Posted: 11:51 28. Aug 2012
by Ragmon
kucik: Očividně to screenshoty ovlivňuje, jelikož jsem promazal složku a udělal další dva screenshoty. Jeden na EQ, jeden na TH. Ten z EQ funguje a je tam krásně zobrazen můj bard s loutnou. Ten druhý je zase pouze bílo.

Re: Screenshoty

Posted: 11:54 28. Aug 2012
by Derken-
Já mám screeny z EQ i z Thalie.. A nikde žádná chyba. V serveru to asi fakt nebude. Denně se tu dělá x screenů a nikdo zatim nepsal, že by s tím měl problém.

Re: Screenshoty

Posted: 12:01 28. Aug 2012
by Ragmon
Právě je to úplně divné. Nastavení je pro oba stejné. Screenoval jsem oba dva během 5ti minut... A jeden je a druhý ne.
EDIT: Zkoušeno i ukládání skrz malování, stejný efekt. Z EQ krásný screen, z Thálie (pozor změna) tentokrát černá plocha místo bílé.

Re: Screenshoty

Posted: 12:49 28. Aug 2012
by Prasokralik
V tom případě ti dělá neplechu nějaký z thalijských haků nebo override soubor který EQ/Thalie nespouští

Kde to heldat ví čert, tohohle se psolehlivě zbavíš jen čistou reinstalací a nainstalováním opravdu jen nutných haků pro spuštění obou světů - pak to (možná) bude fungovat