Page 1 of 1
Přesvědčení postav
Posted: 18:13 28. Aug 2012
by Aillen
Vždycky jsem se divila, že většina hráčů nebo snad všichni si volí neutrální přesvědčení svých postav. A proč vlastně.
A dnes jsem kupodivu zjistila, že když se podívám na popisek vlastní postavy, ukáže se v popisu taky neutrální přesvědčení, i když samozřejmě vím, že moje postava má přesvědčení jiné!
Znamená to tedy, že nemá smysl se řídit popisem přesvědčení postav, že je to natvrdo nastavené tak, aby se zobrazilo jako neutrální, i když ve skutečnosti má postava přesvědčení jiné?
Nebo je to chyba v mém nastavení hry?
Re: Přesvědčení postav
Posted: 18:14 28. Aug 2012
by J.F.Payne
To není přesvědčení, ale "frakce"

Zobrazuje se ještě "přátelská" a "nepřátelská". Pokud nejsi s PC v partě, vždycky bude "neutrální", pokud nenarazíš na někoho v odporu.
Re: Přesvědčení postav
Posted: 23:20 28. Aug 2012
by Aillen
Schválně jsem se podívala na popisek postavy, se kterou byla Olwen v partě a i pak byl popisek u člena družiny "neutrální" a ne "přátelský" ...myslím v popisku postavy ne ve vyvolaném přehledu přítomných postav pomocí klávesy "P"
Re: Přesvědčení postav
Posted: 23:22 28. Aug 2012
by Prasokralik
protože postavy v družině jsou pořád neutrální, přátelský stav je pouze v earanině zahradě (česky řečeno v no pvp lokacích)
Re: Přesvědčení postav
Posted: 23:28 28. Aug 2012
by Nalkanar
Měli by tam být tři různé věci, které uvidíš v tom popisku nakliklém.
Přátelský - jen v lokacích, kde je zákázáno PvP (česky to píše HxH), družina se tuším nepočítá. Takovouto postavu nemůžeš napadnout nijak.
Nepřátelský - kdykoliv někdo postavě vyhlásí odpor (dislike) a je pro tebe na dohled, tak se vyznačí v seznamu hráčů takto. Takováto NPC automaticky útočí atd., u hráčů je to jediný stav, kdy můžeš povoleně útočit.
Neutrální - postavy na dohled k tobě, které ti nevyhlásili odpor a v době, kdy nejsi v žádné prapodivné lokaci. Nemělo by se na ně útočit a jsou prostě... no... neutrální.
Žádná z těchto volbec nesouvisí s přesvědčením. Jde o dva naprosto odlišné systémy. Přesvědčení ostatních hráčů nemůžeš vůbec vidět.
PS: ty samé věci se ti zobrazí pokud si v daný moment otevřeš seznam hráčů (P).
Re: Přesvědčení postav
Posted: 23:30 28. Aug 2012
by Aillen
Děkuji za vysvětlení

Pro mě jsou to novinky

Re: Přesvědčení postav
Posted: 23:32 28. Aug 2012
by Nalkanar
V poho, hlavně abys chápala
