Page 1 of 1

'Prodejní stolek 'Kel-'Hazzar

Posted: 20:53 28. Aug 2012
by Amberia
'Pěkný den, dneska se mi stalo to, co jsem nečekal. šel jsem v ¨Kel-'Hazzaru na tržiště, abych si zjistil cenu trofeje, dal jsem ji u obchodníka do prodejního stolku a požádal aby mi řekl, kolik dostanu za trofej. 'Byla to trofej ,,'Křídlo pavoučí 'Královny z prahvozdu,, prodejce mi zdělil, že za tu trofej dostanu ..... zlatek.
'jlikož jsem chtěl počkat, zda-li nebude lovec odměn chtít tuto trofej, vyndal jsem ji ze stolku a dostal jsem ránu za 500hp, takže konečná':-(, trofej samozřejmně zustala v prodejním stolku.

Re: 'Prodejní stolek 'Kel-'Hazzar

Posted: 21:11 28. Aug 2012
by kucik
To je divne. Stava se to:
1. Pokud ze stolku beres cizi veci
2. Az po dvou varovanich

Re: 'Prodejní stolek 'Kel-'Hazzar

Posted: 21:24 28. Aug 2012
by KaTo
Napadá mě - trofej nebyla její, jen ji prodávala a možná i "kradla" (nejspíš u barvíře) už dřív?

Re: 'Prodejní stolek 'Kel-'Hazzar

Posted: 21:29 28. Aug 2012
by Bruciacullo
Postavu to zabilo až po třech varováních tahle část systemu facha dobře. Vhyba byla v tom že trofej byla napsana na medvědaktereho měla postava najmuteho na převaženi věcí