Page 1 of 1
Lich ve vezi - prahvozd
Posted: 18:11 11. Sep 2012
by Tadomekaari
Chyba - trofej prodejna jen za 400zl.
Re: Lich ve vezi - prahvozd
Posted: 18:16 11. Sep 2012
by Nalkanar
Není to boss, ten nahoře.
Re: Lich ve vezi - prahvozd
Posted: 18:32 11. Sep 2012
by -darkvision-
Ne.
Boss to je. Ale není chybou, že trofej je prodejná za málo. Tedy, není prodej jako prodej že.
Přemýšlej a hledej

Re: Lich ve vezi - prahvozd
Posted: 19:47 11. Sep 2012
by Krysak
Tadomekaari wrote:Chyba - trofej prodejna jen za 400zl.
Asi tě kousnu, hlavně jsem ti řikal, přines mi ten zub ke kotlíku.....