Page 1 of 1

problem s grafikou

Posted: 21:00 24. Sep 2012
by Salyr
potreboval bych poradit s grafikou nevim proc ale dela me to tenhle nesmysl a ja nevim jak se toho zbavit prakticky s tim nemuzu nastavovat veci v menu protoze nevidim ikonky atd a ve hre nevidim chat listu nemate nekdo s timhle zkusenosti nebo nevite jak se toho zbavit?

Re: problem s grafikou

Posted: 00:36 25. Sep 2012
by Caehan
Větší obrázek by nebyl?

Re: problem s grafikou

Posted: 14:57 25. Sep 2012
by KaTo
Moje otázka zní - nenainstaloval sis tam nějakou "extra" grafiku od kohokoli?
1) stejného vzezření grafiky jsem docílil (úmyslně) instalací Photterova graphic packu, kterýžto toho docílil stažením nějakých packů z nwn vaultu.
2) btw - mě v tom nastavovat věci jde. Pravda, chce to tmavší pozadí ve hře (hra za drovy výhodou :lol: :lol: ).

Re: problem s grafikou

Posted: 17:03 25. Sep 2012
by Salyr
stahoval a instaloval jsem si jenom veci co byli na strankach thalie v sekci co je potreba pro pripojeni jinak nejaky moduly co jiz byli prilozeny u instalacky

Re: problem s grafikou

Posted: 17:26 27. Sep 2012
by zachy
Tenhle problém mám u svého notebooku. Mám sandy bridge architekturu a když mám aktivní integrovanou GPU (konkrétně Intel HD Graphics 3000) tak mám stejné problémy.
Ovšem při aktivní druhé GPU problém není.

Pokud máš také sandy bridge zkus přepnout grafickou kartu na tu výkonnější (přepni ji před spuštěním hry, ve hře to pak nemá efekt).

Re: problem s grafikou

Posted: 16:23 28. Sep 2012
by Salyr
jo mam taky notas integrovanou grafiku ale jen jednu a netusim kde by mohl byt problem protoze podle nastaveni si davam hru na vsechny nastaveni na max.

Re: problem s grafikou

Posted: 18:28 28. Sep 2012
by Shaman88
Salyr wrote:jo mam taky notas integrovanou grafiku ale jen jednu a netusim kde by mohl byt problem protoze podle nastaveni si davam hru na vsechny nastaveni na max.
To bude možná problém - mimimálně v nwn zhod všechno na minimum.

Re: problem s grafikou

Posted: 20:09 28. Sep 2012
by Salyr
to jsem zkousel dat uplne vsechno na minimum jediny ceho jsem si vsiml ze to nedela kdyz drzim tab tak nevim jak to vymyslet abych ho mel zaplej furt asi si tam dam kaminek XD

Re: problem s grafikou

Posted: 14:12 30. Sep 2012
by zachy
Salyr wrote:to jsem zkousel dat uplne vsechno na minimum jediny ceho jsem si vsiml ze to nedela kdyz drzim tab tak nevim jak to vymyslet abych ho mel zaplej furt asi si tam dam kaminek XD
Integrovaná je špatná věc, můžeš zkusit kroky a průběžně testovat hru:

1. aktualizace ovladače GPU ( v případě integrované asi i ovladače základovky)
2. (zoufalá možnost) start -> spustit "dxdiag" omrkni jestli máš directX 11 a případně přeinstaluj
3. (ještě jzoufalejší možnost) zkus kompatibilitu na Win98, WinXP, Win2000.
4. (nejzoufalejší možnost) vrátit změny v aktualizacích ovladače GPU na úplně první (to mi jednou pomohlo s jedním grafickým problémem u NWN :mrgreen: )

Jestli tohle nepomůže tak vážně nevím :)

Re: problem s grafikou

Posted: 14:39 30. Sep 2012
by Shaman88
!!!!
Úplně první věc - vymaž úplně všechno co máš ve složce override.
A pak to spusť a vyzkoušej.

Re: problem s grafikou

Posted: 15:53 30. Sep 2012
by Salyr
parada promazal jsem slozku override a mam misto hacku nejaky klikyhaky

Re: problem s grafikou

Posted: 15:55 30. Sep 2012
by -RoF-
Tak si z webu thali stáhni češtinu, třeba to helfne

Re: problem s grafikou

Posted: 18:20 30. Sep 2012
by Salyr
jj cestina zafungovala smazani override ne a zkousel jsem vselijaky kompatibility a nic takze na toasi prdim pac ja nejsem pocitacovej typ a vrtat se me v grafice nechce