Page 1 of 1
Stavitel Lorenzo v Chudinské čtvrti
Posted: 19:22 29. Sep 2012
by Kathermara
Povídá mi, že je lovec a loví tam jeleny. Tak nevím, jestli si k tomu stavění jen nepřipil kořalku, ale asi to bude chyba

Re: Stavitel Lorenzo v Chudinské čtvrti
Posted: 22:12 29. Sep 2012
by Aulus
Kathermara wrote:Povídá mi, že je lovec a loví tam jeleny. Tak nevím, jestli si k tomu stavění jen nepřipil kořalku, ale asi to bude chyba

Něco s tím provedu.

Problém je, že ta postava není z toolsetu, ale je to předělaný lovec z palety. Změnil jsem všechno, co šlo, ale netuším, jak ve hře změnit jeho hlasové projevy. Udělám ho teda z jiného NPC.

Re: Stavitel Lorenzo v Chudinské čtvrti
Posted: 22:43 29. Sep 2012
by Aulus
Tak snad už nebude lovit jeleny ani nic podobného. Uvidíme, co bude mít za mouchy teď.

Re: Stavitel Lorenzo v Chudinské čtvrti
Posted: 19:16 08. Oct 2012
by G-ladiator
Bude lovit dělníky.