Page 1 of 1
Chybí krk
Posted: 19:50 30. Sep 2012
by NesQe
ahoj mam problém nevidím krk na své postavě a jiní ho vidí nevíte prosím co mam udělat aby to šlo vidět? Trápí mě to už nějaký čas..
Re: Chybí krk
Posted: 19:53 30. Sep 2012
by Nalkanar
Máš na krku nějakou součást oblečení? Pokud ano, zkus u barvíře jen znova zadat ten vzhled.
Pokud je to globálnější, tak nevím.
Re: Chybí krk
Posted: 19:55 30. Sep 2012
by Amber
NesQe wrote:ahoj mam problém nevidím krk na své postavě a jiní ho vidí nevíte prosím co mam udělat aby to šlo vidět? Trápí mě to už nějaký čas..
Pokud máš postavu ženu-člověka, tak tohle způsobovalo nainstalování bojových animací z webu Thalie (nepovinná část). U žen-elfek se to nedělo, ale u lidských ano. Taky mě to štvalo, bohužel jsem nepřišla na lepší řešení než doplněk odinstalovat. Od té doby má Lar krk zpátky.
Edit:
Nebo jen model oblečení, jak říká Nalk. Poznáš to podle toho, jestli vidíš ve hře nízké krky i u jiných lidských žen.
Re: Chybí krk
Posted: 19:57 30. Sep 2012
by NesQe
Aha dík.. měnit oblečení sem skoušela skusím oddělat tentononc s tím bojováním

Re: Chybí krk
Posted: 19:58 30. Sep 2012
by Uradin
no nevím pokud si dobře pamatuju stahovali sme jen ty potřebné části nic nepoviného teda kromě těch prstů
Re: Chybí krk
Posted: 20:02 30. Sep 2012
by Amber
Pokud jsi je stahovala, zkus, uvidíš... a raději si někam zálohuj současnou složku (v čem to je - override?) než z ní budeš mazat.

Snad to bude fungovat, kdyžtak třeba poradí někdo fundovaný.
Re: Chybí krk
Posted: 20:13 30. Sep 2012
by NesQe
HA!! funguje to slááva Amber Díky moc :-*
Re: Chybí krk
Posted: 20:18 30. Sep 2012
by Amber
*připadá si velmi technicky zdatná*
Edit:
Mimochodem, vážně není způsob, jak zařídit, aby u těch animací fungovalo zobrazení krku? *kouká do vyšších sfér poznání*
Re: Chybí krk
Posted: 21:12 30. Sep 2012
by Braenn
Ne, ale je to chyba jen u jednoho modelu lidské ženy - krk není neviditelný, jen je hlava jakoby naražená. Alespoň já jsem to tak měla - na druhou stranu jinak byly krky tak nějak divně dlouhé, takže jsem si na to zvykla.
Re: Chybí krk
Posted: 21:14 30. Sep 2012
by Amber
Braenn wrote:Ne, ale je to chyba jen u jednoho modelu lidské ženy - krk není neviditelný, jen je hlava jakoby naražená. Alespoň já jsem to tak měla - na druhou stranu jinak byly krky tak nějak divně dlouhé, takže jsem si na to zvykla.
Přesně, jak píšeš. Jen zvykat se mi nechtělo.

Re: Chybí krk
Posted: 22:17 30. Sep 2012
by Krysak
A nebo se nabízela varianta,...... si stříhnout chlapa

.
Ti maj krky v cajku.