Page 1 of 3

Přihlášení

Posted: 20:22 02. Oct 2012
by Goran
Zdravím,

nevím zda to tu bylo řešeno, ale nepodařilo se mi to najít, takže.

Postupuji podle návodu na http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm

když se však snažím zadat CD - klíč, který mi vypadne z toho java programu, tak mi
to napíše, že už ho někdo vlastní.

Hru jsem dnes zakoupil z GOG.com

Děkuji za jakoukoli pomoc při rozcházení této skvělé hry.

Goran

Re: Přihlášení

Posted: 20:23 02. Oct 2012
by Derken-
A nevypisuje to tam náhodou acc toho kdo to používá?

Re: Přihlášení

Posted: 20:24 02. Oct 2012
by Goran
Vypisuje, jde o Magralus.

Re: Přihlášení

Posted: 20:27 02. Oct 2012
by Derken-
Tak třeba tohle acc jsem tu v životě neviděl :shock: Až tu bude kucik, tak by ti ty keye teoreticky mohl uvolnit.

Re: Přihlášení

Posted: 20:28 02. Oct 2012
by Goran
To bych byl velice rád :-).

Čili, zatím není v mé moci se připojit? :(

Re: Přihlášení

Posted: 20:38 02. Oct 2012
by Bruciacullo
byt tebou si vygeneruju jine keye a kašlu na to :)

Re: Přihlášení

Posted: 20:40 02. Oct 2012
by Goran
Jak je mám vygenerovat? :-D

Rád bych se dostal do hry, jsem hodně natěšený :-D.

Re: Přihlášení

Posted: 20:47 02. Oct 2012
by Paulus
Goran wrote:Zdravím,

..........
Goran
CD keys občas zlobí, například já měl original hru s datadisky ze Score, které původně používalo zřejmě univerzální cd klíče (o originální sis mohl napsat a oni ti poslali ty jedinečné). Problém je, že tyhle CD klíče se dostali na net a pak je používali všichni. Ono stačí aby si měl stejný CD klíč na základní hře nebo na jednom z datadisků, který se shoduje s někým na Thalce a je oheň na střeše. (včetně používání generátorů na CD klíče -> znovu stačí aby se jeden shodoval). Nejsem si jist jak odpoví Kucik ale doporučuji stáhnout si generátory (podle toho jestli to máš samostatně nebo jako Diamond či jinou edici) a zkoušet generovat určitě tě to nakonec pustí do hry.

Já měl štěstí jeden člověk mi tu CD keye daroval z jednoho ze svých účtů ale uvidíš. Každopádně se těším na nového hráče a ať se ve hře daří :)

Re: Přihlášení

Posted: 20:47 02. Oct 2012
by Bruciacullo
stáhni si keygeny stači použit google ;) "nwn keygen"

Re: Přihlášení

Posted: 20:57 02. Oct 2012
by Goran
Obyvatel:

mám diamond. Narazil jsem už na pár generátorů, ale berou to zvlášt základ a zvlášt datadisky, to asi nepomůže. Zkouším hledat dál :-D

A díky za přání, vynasnažím se zpříjemnit hru ostatním, a samozřejmě si ji užít :-)
Nejdříve se do ní, ale dostat :-D.

Re: Přihlášení

Posted: 21:03 02. Oct 2012
by Bruciacullo
potřebuješ dva jeden na zaklad a druhej na datadisky ten druhej pokryje oba dva je tam stejne kodovani

Re: Přihlášení

Posted: 21:05 02. Oct 2012
by Paulus
Goran wrote:Obyvatel:

mám diamond. Narazil jsem už na pár generátorů, ale berou to zvlášt základ a zvlášt datadisky, to asi nepomůže. Zkouším hledat dál :-D
Však to je správné ve složce kde to máš nainstalováno najdi soubor nwncdkey.ini otevřít a tam vkládat vygenerované CD keye :) Ale než budeš generovat Key na Thalku tak se ujisti, že tě to pustí do hry některé klíče jsou trošku rozbité jakmile tě to pustí zkus štěstí ve slosování keye Thalie :)

EDIT: Jinak koukám gog má to stejné jako score o zažádání orig. cd keys pro "online hraní". Viz http://www.gog.com/en/forum/neverwinter ... _my_cd_key

Re: Přihlášení

Posted: 21:17 02. Oct 2012
by Goran
Pracuji na tom, uvidím, jak se mi zadaří.

Jen taková otázka, v příhlášení do multiplayer to chce opět kod. Pokud to chápu správně, tak tyto tři kody co zadám do souborou nwncdkey.ini se v java programu vygenerují v jeden kod, který mohu vepsat do kolonky na webu. Tento stejný kod mám opět vepsat do kolonky heslo v multiplayer?

četl jsem zdejší forum, takže jsem pro jistotu zárověň s koupí hry požádal o zaslání veřejného kodu. Jen nevím, jestli se tomu budou věnovat dnes, zítra, příští týden, nebo měsíc :-D.

Re: Přihlášení

Posted: 21:19 02. Oct 2012
by Bruciacullo
nee tam si daš své :) jeslti dobře chapu co mysliš

Re: Přihlášení

Posted: 21:27 02. Oct 2012
by Goran
A bude to mé (heslo které mi Thalie neuznala jako obsazené) heslo fungovat, když už ho někdo použil ( na Thalii)? Resp. bude to mít vliv na funkčnost a možnost připojení, pokdu toto heslo již někdo použil?

Vím že vypadám hrozně nezvdělaně :-D takto se připojuji poprvé, a na to že jsem za hru zaplatil mi to nikdo z tvůrců a nositelů práv neusnadňuje.

Až se mi podaří připojit, pozvu na rundu všechny kdo mi zde pomáhají :-)

Zkusím reinstal, promažu vše co jsem stáhl a tentokrát to zkusím správně :) mám jen pár dotazů.

1) je třeba vkládat patch (hra se mi po instalaci zobrazí jako 1,69)
2) změny souboru nwncdkey mi nešli uskutečnit ( při uložení mě to nepustilo dál)
3) adresář TLK v naistnalované hře nemám, mám ho vytvořit abych do něj vložil soubor TLK?