Page 1 of 1

VYŘEŠENO: TREZOR

Posted: 10:57 03. Oct 2012
by Jachym
Mám dva trezory, jeden v bance a druhý v dílnách. Když jsem před tydnem po nějaké odmlce přišel , tak jsem si nebyl jist jestli je v tech trezorech všechno - ale čert to vem *mávnul jsem rukou* v pokud si nejsem na 100% jistý neotravuju.
Včera večer jsem si ale uložil do trezoru mimo jiné 8 prutů platiny a 9 prutů železa . Dnes ráno tam naběhnu že budu dál kovat a ouha platinu jsem našel ale železo ani náhodou ne a to jsem tam 6x vlezl . Pamatuji se že se tu ten trezor už řešil min 2x a měl jsem tušení že bylo psáno že 100% funguje - tak špatná zpráva je že nefunguje !!! A to po tolika letech a stale ten trezor!!! Co s tím? Těch 9 prutů železa chci, nemůže mne snad nikdo podezřívat z vypočítavosti (je to železo ne meteor , si myslím že ten tam také kdysi byl v tom trezoru :D, ale nejsem si 100% tak neotravuju.)

Re: TREZOR

Posted: 11:01 03. Oct 2012
by -RoF-
Jachym wrote:Mám dva trezory, jeden v bance a druhý v dílnách. Když jsem před tydnem po nějaké odmlce přišel , tak jsem si nebyl jist jestli je v tech trezorech všechno - ale čert to vem *mávnul jsem rukou* v pokud si nejsem na 100% jistý neotravuju.
Včera večer jsem si ale uložil do trezoru mimo jiné 8 prutů platiny a 9 prutů železa . Dnes ráno tam naběhnu že budu dál kovat a ouha platinu jsem našel ale železo ani náhodou ne a to jsem tam 6x vlezl . Pamatuji se že se tu ten trezor už řešil min 2x a měl jsem tušení že bylo psáno že 100% funguje - tak špatná zpráva je že nefunguje !!! A to po tolika letech a stale ten trezor!!! Co s tím? Těch 9 prutů železa chci, nemůže mne snad nikdo podezřívat z vypočítavosti (je to železo ne meteor , si myslím že ten tam také kdysi byl v tom trezoru :D, ale nejsem si 100% tak neotravuju.)
A zkoušels třeba to, že by trezor otevřel někdo jiný, počkal až mu načtou jeho věci, zavřel ho a pak sis otevřel ty ten svůj trezor a počkal až to načte? ;) Většinou to funguje.
A opravdu nic nefunguje na 100% a občas se prostě chybka stane a některá věc se nenačte.

Re: TREZOR

Posted: 11:09 03. Oct 2012
by Krysak
Uložil? Napsalo ti to věci byly uloženy? Nebo jsi to hned zaklapl?

Re: TREZOR

Posted: 14:19 03. Oct 2012
by Jachym
No ted se to leklo a objevilo se tam těch 9 ztracených prutů , je to jako ruská ruleta .

Re: TREZOR

Posted: 14:27 03. Oct 2012
by Nalkanar
Nu občas se to stane, že něco zmizí. Jen nevím, zda přímo do restartu, nebo tam stačí zkusit to znovunačtení s něčí výpomocí.

Re: TREZOR

Posted: 14:29 03. Oct 2012
by kucik
Je dobrý zkontrolovat, jestli souhlesí počet itemů, který to hlásí a počet itemů, který tam skutečně vidíš. Může se stát, že to něco nedokáže zobrazit.