Page 1 of 7

Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 09:19 08. Oct 2012
by Rejty
PODZIMNÍ SRAZ THALIE


Termín:

- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 17. 11. 2012.


Místo konání:

- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: http://www.facebook.com/events/148178201995275/


Přespání:

- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA


Jedou :mus_3: :

- Rejty, Shaman, Theogil + Awadar, Fox, Fredy, Berserk, Kucik , Diemo + Rori, Absinthorix, Igor,

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

- Miell


!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 09:22 08. Oct 2012
by Shaman88
Shaman už dlouho nebyl v Plzni, takže dorazí a bude spát v klubovně.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 09:58 08. Oct 2012
by Theogil I
Pokud se nic nepokazí rádi přijedeme min. na otočku, s tím, že by jsme jeli v noci domů.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 10:02 08. Oct 2012
by Pajule
Měla bych se vokázat.. :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 10:06 08. Oct 2012
by Molly23
Pajule hlásí účast? To abych si udělal poznámku v diáři a čeknul zda mám volno!

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 10:11 08. Oct 2012
by Rejty
Že hlásí účast ještě neznamená, že se ukáže... :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 10:17 08. Oct 2012
by Pajule
Jono Rejty tak to je :D .. *kouká do imaginárního diáře* ale jo fakt myslim, že bych neměla nic mít

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 10:30 08. Oct 2012
by Rejty
Tak uvidíme... :D

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 11:36 08. Oct 2012
by Miell
Prosím.. nejsem v kolonce, kde se bijou smajlíci, ač tam patřím :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 11:40 08. Oct 2012
by Rejty
To se nemáš čím chlubit... :weap_7: :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 12:52 08. Oct 2012
by Lord_Berserk
Nejspis dojdu :)

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 13:12 08. Oct 2012
by kucik
Molly23 wrote:Pajule hlásí účast? To abych si udělal poznámku v diáři a čeknul zda mám volno!
Nechci ti brát iluze, ale to vůbec nic neznamená :)

Já se pokusim dorazit.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 17:02 08. Oct 2012
by karolina
Diemo a Rori pravděpodobně dorazí :)

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 22:21 14. Oct 2012
by karolina
Můžeme 2 až 3 lidi vzít z Prahy autem, kdyby měl někdo zájem :)

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 07:58 16. Oct 2012
by Theogil I
Tak zatím to vypadá na komorní podzimní srázek ve velmi, ale velmi příjemné společnosti. Těším se čím dál více.