Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 09:19 08. Oct 2012
PODZIMNÍ SRAZ THALIE
Termín:
- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 17. 11. 2012.
Místo konání:
- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: http://www.facebook.com/events/148178201995275/
Přespání:
- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA
Jedou
:
- Rejty, Shaman, Theogil + Awadar, Fox, Fredy, Berserk, Kucik , Diemo + Rori, Absinthorix, Igor,
* Modře - spí na klubovně.
Nejedou
:
- Miell
!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!
Termín:
- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 17. 11. 2012.
Místo konání:
- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: http://www.facebook.com/events/148178201995275/
Přespání:
- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA
Jedou
- Rejty, Shaman, Theogil + Awadar, Fox, Fredy, Berserk, Kucik , Diemo + Rori, Absinthorix, Igor,
* Modře - spí na klubovně.
Nejedou
- Miell
!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!