World of Warcraft
Posted: 21:20 08. Oct 2012
Jsem koukal, že tu máme světy uplně všeho co kdo na netu našel ale warcraftu ne. Odpůrci si prosím jděte pobrečet do spamu, že jsem si dovolil tohle téma založit a neflamujte tady, dík.
A teď k věci. Pandaria mě baví a Terbee zrovna tak. Pokud někdo z vás hraje a měl by zájem o ryze českou guildu s nějakým tím občasným zaerpením (bez časovek a dm odměn, holt smůla, neni to Thalie) napište mi. Hodláme si vlastní guildu vybudovat.
Jinak hrajeme na Darkmoon Faire.
A teď k věci. Pandaria mě baví a Terbee zrovna tak. Pokud někdo z vás hraje a měl by zájem o ryze českou guildu s nějakým tím občasným zaerpením (bez časovek a dm odměn, holt smůla, neni to Thalie) napište mi. Hodláme si vlastní guildu vybudovat.
Jinak hrajeme na Darkmoon Faire.