Page 1 of 1

World of Warcraft

Posted: 21:20 08. Oct 2012
by Prasokralik
Jsem koukal, že tu máme světy uplně všeho co kdo na netu našel ale warcraftu ne. Odpůrci si prosím jděte pobrečet do spamu, že jsem si dovolil tohle téma založit a neflamujte tady, dík.

A teď k věci. Pandaria mě baví a Terbee zrovna tak. Pokud někdo z vás hraje a měl by zájem o ryze českou guildu s nějakým tím občasným zaerpením (bez časovek a dm odměn, holt smůla, neni to Thalie) napište mi. Hodláme si vlastní guildu vybudovat.

Jinak hrajeme na Darkmoon Faire.

Re: World of Warcraft

Posted: 21:49 08. Oct 2012
by Nalkanar
Předpokládám placený ofík, že ty snobe? 8)

Re: World of Warcraft

Posted: 22:05 08. Oct 2012
by Prasokralik
Samozřejmě, hrát na free je jako hrát league of legends na polském serveru

Re: World of Warcraft

Posted: 22:18 08. Oct 2012
by Absinthorix
:lol: :lol: :lol:

Re: World of Warcraft

Posted: 23:56 09. Oct 2012
by Prasokralik

Re: World of Warcraft

Posted: 15:07 01. Jan 2013
by Uradin
nahodou ja hraju na twinstaru ma sice své mouchy ale pořad jede dost dobře a hraje tam přes 4000lidí sice je to zatim jen wotlk ale přijde mi že po každem datači sice něco fajného přibyde ale zase dost špatností taky hlavně to že to zjednodušují aby to mohlo hrat co nejvíc věkových skupin aby měli plné kapsy že :wall: hral sem sice zatím jen max cataclysm ale rozdil mezi tím a vanillou je hodně velký

Re: World of Warcraft

Posted: 18:28 11. Jan 2013
by Prasokralik