Page 1 of 1

Svěcená voda

Posted: 23:09 19. Oct 2012
by innfra
Zdravim, narazil jsem v chrámu na nádobky , které po kliknutí vypíší že pro svědcenou vodu je potřeba prázdná ampule a kouzlo požehnání. Jak ty to nádobky fungují, zatím se mi nepodařilo vyrobit svěcenou vodu. Děkuji.

Re: Svěcená voda

Posted: 12:36 21. Oct 2012
by pavad
innfra wrote:Zdravim, narazil jsem v chrámu na nádobky , které po kliknutí vypíší že pro svědcenou vodu je potřeba prázdná ampule a kouzlo požehnání. Jak ty to nádobky fungují, zatím se mi nepodařilo vyrobit svěcenou vodu. Děkuji.
Není to pozůstatek starých řemesel? Obdobně jako všechna ta rýže, ječmen a pšenice na polích a hroudy spíny ze hřbitova (nejen na hřbitovech)?

Mimochodem, jde o dost velkou spoustu aktivních (ovlivnitelných) placeablů, které když by se změnily na statické, tak by tolik server nezatěžovaly. Jen toho všeho obilí okolo Karathy je tak dobrých 20 non-static placeablů.

Re: Svěcená voda

Posted: 14:01 21. Oct 2012
by Absinthorix
pavad wrote:
innfra wrote:Zdravim, narazil jsem v chrámu na nádobky , které po kliknutí vypíší že pro svědcenou vodu je potřeba prázdná ampule a kouzlo požehnání. Jak ty to nádobky fungují, zatím se mi nepodařilo vyrobit svěcenou vodu. Děkuji.
Není to pozůstatek starých řemesel? Obdobně jako všechna ta rýže, ječmen a pšenice na polích a hroudy spíny ze hřbitova (nejen na hřbitovech)?

Mimochodem, jde o dost velkou spoustu aktivních (ovlivnitelných) placeablů, které když by se změnily na statické, tak by tolik server nezatěžovaly. Jen toho všeho obilí okolo Karathy je tak dobrých 20 non-static placeablů.
Na obilí natrénuješ dobře "sběr" ostatních věcí :)

Re: Svěcená voda

Posted: 19:20 21. Oct 2012
by innfra
Na sběrných plc jsem natrénoval dost sběr a není to jen kolem karathy, jedná se i o ivory.
Stejně jako ty nádržky jsou na více místech ve vícero chrámech. Pozor tuším že jedna nádobka v morusově chrámu je obchod!